Zápasy

Příklepy

19. 7. - 16:32

Sidorenko novým koučem běloruské reprezentace

Novým trenérem běloruské reprezentace byl jmenován Andrej Sidorenko, jenž v 90. letech vedl běloruské mládežnické výběry a později působil v Minsku, Magnitogorsku či Spartaku Moskva. Sidorenko má za úkol vrátit běloruský výběr do elitní kategorie MS. Na posledním šampionátu vedl Bělorusy kouč Dave Lewis, v průběhu turnaje ho nahradil Sergej Puškov.

19. 7. - 14:17

Za Slovan budou hrát Liška a Lunter

Další dva mladí hráči rozšířili kádr Slovanu Bratislava. Smlouvy s účastníkem ruské KHL podepsali útočníci Adam Liška a Mario Lunter. Prvně zmíněný hrál hrál dosud zámořskou juniorskou OHL za Kitchener, Lunter už se v minulosti ve Slovanu objevil. Teď do něj míří po úspěšném ročníku v Banské Bystrici.

19. 7. - 11:49

Arizona vyměnila syna MacInnise do Columbusu

Představitelé Arizony vyměnili do Columbusu útočníka Ryana MacInnise, syn legendárního obránce Ala MacInnise dosud čeká na premiéru v NHL. Minulý ročník strávil účastník MS dvacítek 2016 v týmu Tucson Rodrunners. Arizona naopak získala amerického obránce Bryce Montgomeryho.

19. 7. - 11:45

Rod se z organizace San Jose vrací do Ženevy

Švýcarský reprezentační útočník Noah Rod z vlastní iniciativy ukončil smlouvu se San Jose a vrací se do Ženevy, kde už v minulosti působil. Vicemistr světa z Dánska dostal od vedení švýcarského klubu lukrativní nabídku, v Ženevě by měl být kapitánem týmu. Do NHL se Rod neprosadil, za farmu Sharks sehrál devět utkání AHL.

19. 7. - 11:42

Mladý Slovák Čacho se upsal Jokeritu Helsinky

Mladý slovenský útočník Viliam Čacho uzavřel smlouvu s Jokeritem Helsinky. Devatenáctiletý rodák z Trenčína končil uplynulou sezonu v týmu Green Bay Gamblers z USHL, startoval také na posledním MS dvacetiletých v Buffalu. Jokeritu se upsal také finský obránce Eetu Torpström.

Video

HOKEJKA

Červenec 19
dnešní den v roce 1892

Dick Irvin

V Hamiltonu (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Dick Irvin. Jako aktivní hráč vyznával tvrdou, avšak férovou hru. Mnohem větší díru do hokejové historie udělal jako trenér. Mnoho hráčů jej milovalo pro jeho záživné tréninky, díky nimž dovedl Toronto jednou a Montreal třikrát ke Stanley Cupu. Během trenérské kariéry nasbíral 600 vítězství. Kanadský legionář První světové války drží ale také trenérský rekord v počtu prohraných finále SC - bylo jich celkem dvanáct.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz