Zápasy

Doporučujeme

Příklepy

16. 8. - 20:44

Hurricanes vyzkouší Stepana

Zkušený útočník Derek Stepan zabojuje o smlouvu v organizaci Carolina Hurricanes. Dvaatřicetiletý centr už za Canes nastupoval loni, dříve patřil mezi opory New York Rangers nebo Arizona Coyotes.

16. 8. - 17:34

Od smrti Ivana Hlinky uplynulo 18 let

Od tragické smrti někdejšího výborného útočníka a později trenéra Ivana Hlinky v úterý 16. srpna uběhlo osmnáct let. Čtyřiapadesátiletý rodák z Mostu v roce 2004 zemřel po srážce s nákladním vozem na Karlovarsku. Vzpomínáme!

16. 8. - 17:32

Bern lovil ve slavné NHL

Švýcarský Bern si plácl útočníkem Coltonem Sceviourem, se kterým podepsal jednoletou smlouvu. Pro 33letého Kanaďana se jedná o první evropské angažmá, v NHL má na kontě 535 startů za Dallas, Floridu, Pittsburgh a Edmonton.

15. 8. - 13:07

Kulda vyzkouší dánskou ligu

Lotyšský útočník Kulda, kterého si čeští fanoušci mohou pamatovat z ročního působení ve Zlíně, podepsal na rok s dánským celkem Esbjerg Energy. Minulý ročník rozdělil mezi Dinamo Riga a Zemgale, předtím hrál v Rusku, Kazachstánu nebo zámoří.

15. 8. - 13:05

Jakub Voráček slaví 33. narozeniny

Do Kristových let (33) vstupuje jedna z aktuálně nejvýraznějších osobností českého hokeje útočník Jakub Voráček. Přejeme všechno nejlepší!

Video

HOKEJKA

Srpen 19
dnešní den v roce 1896

Georges Boucher

V Ottawě se narodil člen hokejové Síně slávy Georges Boucher. Člen hokejové rodiny sice jako první sport vyzkoušel fotbal, avšak po třech letech přesedlal na hokej a rozhodně dobře udělal. Senators pomohl ke dvěma Stanley Cupům, v NHL pak strávil ještě v dresu Montrealu Maroons a Chicaga devatenáct let.
RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz