Zápasy

Příklepy

29. 5. - 12:17

Olympijský vítěz Zubarev se stěhuje v KHL

Olympijský vítěz 2018 Andrej Zubarev se stěhuje v ruské KHL, po odchodu z Petrohradu se dohodl na dvouleté smlouvě se Spartakem Moskva a bude tudíž spoluhráčem Robina Hanzla s Lukášem Radilem. Zkušený zadák má zkušeností v NHL, za SKA Petrohrad hrál celkem pět sezon.

29. 5. - 11:55

Finský brankář Ortio posílil Barys

Finský brankář Joni Ortio se vrací do ruské Kontinentální ligy, kterou chytal před časem za Podolsk. Bývalý gólman Calgary podepsal roční smlouvu s kazašským Barysem Nur-Sultan. Uplynulou sezonu strávil Ortio ve švýcarském Curychu.

29. 5. - 11:53

Rigu by mohl posílit Rakušan Komarek

Rakouský reprezentační útočník Konstantin Komarek by mohl posílit lotyšské Dinamo Riga. Dosud působil ve švédských klubech z Lulea a Malmö. „KHL je můj cíl, jedná se o velmi kvalitní ligu. Víc k tomu zatím nemohu říci," uvedl pro švédský web hockeynews.se.

29. 5. - 9:49

Švéd Dahlbeck pokračuje v CSKA Moskva

Švédský obránce Klas Dahlbeck bude nadále působit v CSKA Moskva, kam přišel před dvěma lety. S vedením klubu se dohodl na smlouvě do konce dubna 2022. Bývalý zadák Chicaga, Arizony či Caroliny sehrál v uplynulém ročníku za CSKA 55 utkání, vstřelil gól a přidal sedm nahrávek.

28. 5. - 11:19

Výměny v KHL: Stěhují se Kablukov a Plotnikov

K velké výměně došlo v KHL: Z Petrohradu do Chabarovsku putují olympijský vítěz 2018 Ilja Kablukov a Maxim Karpov, Amur naopak do Magnitogorsku uvolnil Sergeje Plotnikova. Chabarovsk od Magnitogorsku získal útočníky Jegora Spiridonova, Vladimíra Butuzova, obránce Savelije Olšanského a práva na beka Jegora Zamulu, jehož Amur posléze společně se Spirodonovem poskytl SKA:

Video

HOKEJKA

Květen 29
dnešní den v roce 1979

Vladimír Martinec počtvrté nejlepší

Cenu Zlatá hokejka, kterou udělovala redakce týdeníku Gól spolu se Svazem ledního hokeje, připadla po dvou letech znovu pardubickému esu Vladimíru Martincovi. Druhý skončil nejstarší z bratrů Šťastných, Marian. Třetí místo obhájil obránce Jiří Bubla: Clekové pořadí: 1. Vladimír Martinec (Pardubice, 425 bodů), 2. Jiří Bubla (Litvínov, 277), 3. Bohuslav Ebermann (Plzeň, 261), 4. Ivan Hlinka (Litvínov, 233), 5. Marián Šťastný (Bratislava, 199), 6. Vítězslav Ďuriš (Jihlava, 158), 7. Pouzar (Č. Budějovice, 144), 8. Jiří Novák (Pardubice, 109), 9. Milan Kužela (Bratislava, 106), 10. Miroslav Dvořák (Č. Budějovice, 88).
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz