сайты ставок сайты ставок сайты ставок
Hokejka TV
včera

Nová jména i ostřílení hráči. Na Švédských hrách budou hrát Češi ve speciálních dresech

Trenér české reprezentace Kari Jalonen oznámil nominaci na Švédské hokejové hry. V 27členné nominaci figurují tři brankáři, devět obránců a 15 útočníků. Pro 16 hráčů jsou Švédské hry premiérovou akcí v sezoně a Češi se na severu Evropy představí ve speciálních dresech. Proč, jaký projekt podpoří, a jak sleduje hráče v NHL generální manažer národního týmu Martin Havlát?

Doporučujeme

Fanshop Českého hokeje

včera

Momenty 2. ligy: Duel pod širým nebem, nový partner či Znojmo poprvé bez bodů

Druhá liga má za sebou velmi atraktivní kolo. Největší událostí byl jednoznačně zápas pod širým nebem ve Stříbře, kde Klatovy jasně podlehly Chebu. Chomutov v derby ukončil vítěznou sérii Ústí nad Labem, Havlíčkův Brod potom jako první dokázal v základní hrací době porazit jinak suverénní Znojmo. Co ještě uprostřed týdne přinesla třetí nejvyšší soutěž?

včera

PŘERUŠENO! V Budějovicích se šlo předčasně do kabin

Zápas mezi Motorem a Hradcem Králové byl ve 14. minutě přerušen kvůli problému s ledovou plochou. Oba týmy šly předčasně do šatny a následovala klasická přestávka. Naštěstí se ledařům povedlo úspěšně vše opravit a duel poté pokračoval.

včera

OBRAZEM: Jalonen s Havlátem nominovali na Beijer Hockey Games

Hlavní trenér Kari Jalonen a generální manažer týmu Martin Havlát představili ve čtvrtek před polednem nominaci na blížící se Beijer Hockey Games, na nichž čeští reprezentanti sehrají už příští týden tři duely ve švédském Malmö. Mrkněte na tiskovou konferenci skrz fotografie Jana Beneše.

včera

Nadstavby osmáků vedou Sparta, Škodovka, Hradec a Vítkovice. Co sedmáci?

Hokejisté osmých tříd bojují už od listopadu v nadstavbách a skupinách o umístění, ty kvalitnější týmy za sebou nyní mají devět či deset zápasů – tedy polovinu nadstavby. Podívejte se, jak si vedou a jak vypadají skupiny sedmých tříd, které se do stejné fáze překlenuly v různých částech republiky postupně.

včera

Nová jména i ostřílení hráči. Ve Švédsku budou hrát Češi ve speciálních dresech

Reprezentační kouč Kari Jalonen oznámil nominaci na Švédské hokejové hry. V sedmadvacetičlenném výběru figurují tři brankáři, devět obránců a 15 útočníků. Pro 16 hráčů je únorový turnaj premiérovou akcí v sezoně a Češi se na severu Evropy představí ve speciálních dresech. Proč, jaký projekt podpoří, a jak sleduje hráče v NHL generální manažer národního týmu Martin Havlát?

včera

PŘEHLED: Formát a hrací dny vrcholů mládežnických soutěží

Vrchol hokejového ročníku 2022/23 se pomalu blíží, březen a duben budou v mládežnických soutěžích patřit bitvám o mistrovské tituly, postupy i setrvání v jednotlivých ligách. Podívejte se na velký přehled, jak budou tyto závěrečné boje v kategoriích juniorů, dorostenců a deváté třídy vypadat, a to včetně konkrétních termínů.

včera

NOMINACE: Nováčky Lukáš nebo Vála. Tentokrát nechybí ani Lakatoš!

Hlavní trenér národního týmu Kari Jalonen společně s generálním manažerem Martinem Havlátem na čtvrteční tiskové konferenci odhalili nominaci pro třetí letošní podnik Euro Hockey Tour. Na Beijer Hockey Games do Švédska odcestují tři brankáři, devět obránců a patnáct útočníků.

včera

ANKETA: Hlasujte o hráči a trenérovi ledna v TELH

Další anketa o nejlepšího hráče a trenéra Tipsport extraligy je tady! Redakce hokej.cz zvolila do sestavy ledna opět jednoho brankáře, dva obránce a tři útočníky. Obě ankety končí v sobotu 4. února v 10:00.

včera

Dvougólový Zacha první hvězdou zápasu, další čtyři Češi asistovali

NHL měla na programu poslední dva zápasy před víkendovým Utkáním hvězd. Boston se i díky Čechům radoval z vítězství 5:2 na půdě Toronta. Pavel Zacha se blýskl dvěma góly a byl vyhlášen první hvězdou utkání, jeho spoluhráči David Krejčí, David Pastrňák a Jakub Lauko asistovali. Stejně jako Martin Nečas, jenž nahrávkou pomohl k výhře Caroliny v Buffalu 5:1.