bahis siteleri
Hokejka TV
před 2 dny

Parádní bitka mezi Jánošíkem a Bittenem

Čtvrteční předehrávku 25. kola TELH mezi Mladou Boleslaví a Plzní okořenila parádní pěstní výměna mezi slovenským obráncem Adamem Jánošíkem a kanadským útočníkem Samuelem Bittenem. Oba kohouti za ni vyfasovali pětiminutový trest za bitku.

Doporučujeme

Fanshop Českého hokeje

před 4 hod

TOP ZÁPAS SEMESTRU je tady. Riders přivítají Olomouc

Před měsícem oznámili Riders speciální zápas. Utkání 11. kola ULLH proti Olomouci pojmenovali jako TOP ZÁPAS SEMESTRU a chtějí tak vybudovat novou tradici v životě nejenom studentů Univerzity Pardubice. Zápas proti Olomouci bude také bojem o play off, právě hosté se aktuálně nacházejí na poslední možné příčce, která zaručuje místo ve vyřazovacích bojích. A Riders se před ně v případě vítězství mohou posunout.

před 11 hod

Čert vem nulu, hlavní je výhra, směje se Kváča. Proč mu tolikrát vypadla branka?

Bílí Tygři chtěli proti Karlovým Varům navázat na skalp vedoucích Pardubic a udržet si vítěznou fazónu. To se jim dařilo od první třetiny, kdy se jim po soupeřově nátlaku podařilo vsítit první gól. Energetici ale zabrali a zejména ve druhé části se hrálo takřka jen na jednu branku. Tu ovšem strážil Petr Kváča, jenž zlikvidoval všech 39 karlovarských střel. I díky jeho výkonu si Liberec domů odvezl tři body za výhru 2:0.

včera

Rytíři důležitou bitvu o body nezvládli. Byla to katastrofa, nezastírá Filip

Kladenští Rytíři se mohli v souboji s českobudějovickým Motorem v případě výhry znovu odlepit ode dna. Jenže zápas s tabulkovým sousedem jim vůbec nevyšel. Hned v úvodních pěti minutách schytali studenou sprchu v podobě dvou obdržených gólů a nezvládli ani závěr utkání, když v rozmezí 56. a 59. minuty inkasovali třikrát a podlehli vysoko 1:6.

včera

Krejčík o Jurčinově konci i vzestupu Sparty. Hraje se nám teď dobře, září

Sparťanský obránce Jakub Krejčík pomohl svým celkově druhým gólem v probíhající sezoně k výhře 2:1 nad Hradcem Králové. Pražský celek zapsal už páté vítězství v řadě a pod novým trenérským tandemem zůstává neporažen. „Soustředíme se dost na detaily a myslím, že to funguje. Musíme dál tvrdě pracovat, abychom si tuto výkonnost udrželi,“ nabádá zkušený bek.

včera

Laine dal Rittichovi dva góly! Hattrick Gordieho Howea pro Tkachuka

Sobotní noc přinesla v NHL tři zápasy, stalo se toho ale opravdu hodně. Patrik Laine zazářil na ledě Winnipegu a dvěma góly dotáhl Columbus k vítězství. Skvělý duel odehrál i Brady Tkachuk, který v Madison Square Garden zaznamenal hattrick Gordieho Howea.

včera

Liga juniorů: Slavia dorovnala vedoucí duo, Písek se dotáhl na Kladno

Liga juniorů nabídla ve čtvrtek a v pátek pětici utkání. Písek porazil Havlíčkův Brod, a dotáhl se tak na Kladno. Tabulkou se naopak propadá Salcburk, který je po prohře po prodloužení se Slavií již třetí. Na východě triumfovali favorité, svoje zápasy zvládly Technika i Přerov.

včera

Draft ENYAQ Hockey League je minulostí. Jedničkou poprvé Slovák!

Soupisky představeny, letošní ročník ENYAQ Hockey League ve hře NHL23 může začít. Středa 30. listopadu nabídla draft soutěže a představení soupisek všech zúčastněných extraligových celků. Volbou číslo jedna se vůbec premiérově stal slovenský gamer Marián Meško, který zamířil do Plzně.