Zápasy

Příklepy

18. 7. - 20:12

Útočník Di Giuseppe se upsal Rangers

Kanadský útočník Phil Di Giuseppe se jako volný hráč dohodl na roční smlouvě s New Yorkem Rangers. Pětadvacetiletý hokejista, který má v NHL na kontě 150 zápasů a 41 bodů (14+27), si přijde na 700 tisíc dolarů. Minulou sezonu hrál Di Giuseppe za Carolinu, která ho v roce 2012 z 38. pozice draftovala, její záložní tým v Charlotte, později za Nashville a jeho podružný celek v Milwaukee. 

18. 7. - 20:05

Seattle oficiálně potvrdil Francise

Tým ze Seattle, který má v NHL začít hrát od sezony 2021/22, oficiálně potvrdil v roli svého generálního manažera Rona Francise. Bývalý vynikající útočník už má v této roli čtyřletou zkušenost. V letech 2014 až 2018 byl generálním manažerem Caroliny Hurricanes. Nyní bude architektem zcela nového mužstva. 

18. 7. - 9:18

Compher se s Coloradem dohodl bez arbitráže

Útočník J. T. Compher se s Coloradem domluvil na nové smlouvě a ani k tomu nebyl potřeba zásah arbitráže. Čtyřiadvacetiletý Američan by měl oblékat dres Avalanche i v nadcházejících čtyřech sezonách, ročně si přijde na 3,5 milionů dolarů. V minulém ročníku odehrál 66 utkání a zapsal 32 bodů. 

17. 7. - 9:11

Minnesota si pojistila služby Donata či Sturma

V Minnesotě si pojistili hned trojici hráčů. Tím hlavním je útočník Ryan Donato, kterého Wild získali na konci února při trejdu s Bostonem. Třiadvacetiletý Američan za 22 utkání nasbíral 16 bodů a vysloužil si dvouletý kontrakt v celkové výši 3,8 milionu dolarů. Roční dvoucestné smlouvy pak podepsali německý forvard Nico Sturm a kanadský zadák Carson Soucy.

17. 7. - 9:04

Američan Carrick se upsal New Jersey

Americký obránce Connor Carrick podepsal s New Jersey dvouletou smlouvu na tři miliony dolarů. Šampión z MS hráčů do 18 let má za sebou divokou sezonu, kdy ho nejdřív Toronto vyměnilo do Dallasu, odkud se na konci února v rámci dalšího trejdu stěhoval k Devils. Bek má v NHL na kontě celkem 207 startů, dřív hrál i za Washington a Toronto.

Video

HOKEJKA

Červenec 19
dnešní den v roce 1892

Dick Irvin

V Hamiltonu (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Dick Irvin. Jako aktivní hráč vyznával tvrdou, avšak férovou hru. Mnohem větší díru do hokejové historie udělal jako trenér. Mnoho hráčů jej milovalo pro jeho záživné tréninky, díky nimž dovedl Toronto jednou a Montreal třikrát ke Stanley Cupu. Během trenérské kariéry nasbíral 600 vítězství. Kanadský legionář První světové války drží ale také trenérský rekord v počtu prohraných finále SC - bylo jich celkem dvanáct.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz