Zápasy

Příklepy

26. 5. - 16:11

Mozjakin pokračuje v Magnitogorsku

Sergej Mozjakin zůstává v ruském Magnitogorsku, kde mu na jaře skončila smlouva. Olympijský vítěz 2018 neakceptoval dva návrhy klubu na prodloužení spolupráce, jednání probíhala několik týdnů. Nakonec došlo k dohodě, ruský veterán se s představiteli klubu dohodl na ročním kontraktu za jiných podmínek než dosud

26. 5. - 10:07

Bitkař Gratton se dal na trenérskou dráhu

Bývalý útočník Josh Gratton, který v sezoně 2016-17 nastupoval za Kladno, bude trenérem. Někdejší bitkař, jenž prošel NHL, ruskou KHL i dalšími soutěžemi, byl jmenován asistentem v týmu Collingwood Blues z nižší juniorské soutěže v Ontariu (OJHL). V NHL sehrál Grattoin celkem 86 zápasů, nasbíral 6 bodů a 294 trestných minut.

26. 5. - 10:03

Brankář Gudlevskis se chce vrátit do zámoří

Lotyšský brankář Kristers Gudlevskis se pokusí o návrat do zámořské NHL, kterou si před časem krátce vyzkoušel v Tampě Bay. Minulou sezonu strávil v Dinamu Riga a poté chytal za Brtemerhaven německou DEL. Nyní je připraven podepsat smlouvu za Atlantikem s výhledem na působení ve farmářských soutěžích.

25. 5. - 9:11

Bartoš bude asistentem u juniorky Košic

Bývalý vynikající útočník Peter Bartoš, který svého času hrál za České Budějovice nebo Minnesotu, byl jmenován asistentem trenéra košické juniorky. Do klubu, kde úspěšně působil jako hráč, se někdejší slovenský reprezentant vrátil poté, co skončil v pozici asistenta Dukly Michalovce.

25. 5. - 9:08

O Fina Turunena se zajímá kazašský Barys

Finský útočník Teemu Turunen by mohl zamířit do ruské KHL, zajímá se o něj kazašský Barys Nur-Sultan. Turunen hrál v minulé sezoně za IFK Helsinky, kde mu nedávno skončila smlouva.  Čtyřiadvacetiletý útočník absolvoval v sezoně 2019-20 43 utkání finské SM-Liigy, zaznamenal 20 gólů a 31 nahrávku.

Video

HOKEJKA

Květen 27
dnešní den v roce 1975

První finále SC mezi dvěma expanzivními týmy ovládla Philadelphia

Philadelphia Flyers se v roce 1974 stala vůbec prvním týmem, jenž nepatřil do Original Six a dokázal vyhrát Stanley Cup. Obhajoba pak byla o to horší o rok později, nicméně Flyers znovu došli do finále, kde na ně čekal další tým, jenž v roce 1967 rozšířil ligu. Buffalo Sabres ovšem ve finále prohrálo stejně jako loni Boston Bruins 4:2 a Flyers tak obhájili titul. Tehdy se jednalo o první finále dvou expanzivních týmů, jediné finále v rozmezí let 1965-1979 do nějž se nezapojil Boston nebo Montreal a o dosud poslední finále, které ovládl tým složený výhradně z kanadských hokejistů.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz