Zápasy

Doporučujeme

Příklepy

1. 8. - 19:42

Fleury bude chytat za Chicago

Spekulovalo se o konci kariéry, brankář Marc-André Fleury ještě však s hokejem nemá v úmyslu seknout. Další sezonu stráví v dresu Blackhakws, které o svém rozhodnutí v neděli informoval. Šestatřicetiletý gólman strávil poslední čtyři roky v Las Vegas, organizace ho ale v úterý vyměnila právě do Chicaga.

28. 7. - 21:01

Jaškin v Arizoně potvrzen

Bylo to veřejné tajemství, teď už není. Je to oficiální: Dmitrij Jaškin po fantastické sezoně v KHL podepsal roční smlouvu s Arizonou. Vydělá si 3,2 milionu dolarů.

28. 7. - 9:40

Schmidt do Winnipegu

Zkušený obránce Nate Schmidt se stěhuje z Vancouveru do Winnipegu. Canucks na oplátku získali volbu ve třetím kole příštího draftu.

28. 7. - 9:39

Tyler Johnson jde do Chicaga

Tampa Bay ulevila svému platovému stropu: útočníka Tylera Johnsona vyměnila do Chicaga. Aby se jeho drahého kontraktu "zbavila", musela přihodit svůj výběr ve druhém kole příštího draftu.

28. 7. - 9:35

Landeskog zůstává v Coloradu

Kapitán Gabriel Landeskog se přece jen dohodl s Coloradem na nové smlouvě. Rovnou osmileté! Ročně bude zatěžovat platový strop sedmi miliony dolarů.

HOKEJKA

Srpen 4
dnešní den v roce 1914

Neil Colville

V Edmontonu se narodil člen hokejové Síně slávy Neil Colville. Celou svou kariéru v NHL spojil s týmem New York Rangers, kde v roce 1940 s bratrem Macem po boku ovládl Stanley Cup. Po Druhé světové válce se oba bratři vrátili z Ottawa Commandos k Rangers, avšak oba začali místo v útoku nastupovat v obraně. Neil ukončil kariéru v roce 1949 a o rok později se stal nejmladším trenérem v historii Rangers, avšak hned v příští sezoně musel kvůli zdravotním problémům hokej opustit.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz