Zápasy

Příklepy

31. 3. - 8:59

Talent Madden má smlouvu s Los Angeles

Talentovaný americký útočník Tyler Madden uzavřel tříletou nováčkovskou smlouvu s Los Angeles. Syn bývalého hráče NHL Johna Maddena byl v létě 2018 draftován Vancouverem, posléze ale putoval v rámci výměny za Tylera Toffoliho ke Kings. Stříbrný medailista z loňského MS osmnáctek strávil letošní sezonu v univerzitní NCAA:

31. 3. - 8:54

Oilers ponechají Broberga ještě rok ve Švédsku

Philip Broberg zůstane i příští sezonu ve Švédsku, kde hraje za Skelleftea AIK. Osmý muž loňského draftu patří pro NHL Edmontonu, zástupci Oilers rozhodli, že talentovaného beka ještě ponechají v SHL. Během letošní sezony sehrál Broberg 45 utkání švédské nejvyšší soutěže, připsal si gól a 7 nahrávek.

31. 3. - 8:44

Švédský mistr světa ve 32 letech končí

Švédský brankář Eddie Läck ukončil ve 32 letech kariéru, informoval o tom na sociálních sítích. Mistr světa 2017 přerušil aktivní činnost už loni, během sezony 2018-19 odchytal jen osm utkání AHL za farmu New Jersey. Bývalý gólman Vancouveru, Caroliny nebo Calgary měl potíže s kyčlí, později se začal věnovat brankářům na univerzitě Arizona.

31. 3. - 8:33

Útočník Chaput bude pokračovat v Arizoně

Útočník Michael Chaput bude nadále oblékat dres Arizony, s vedením klubu se dohodl na nové roční dvoucestné smlouvě. Bývalý hokejista Columbusu, Vancouveru či Montrealu sehrál za Coyotes v této sezoně jen dva zápasy, jinak nastupoval za farmu v AHL.

31. 3. - 8:09

Syn Jana Ludviga se upsal Floridě

Obránce John Ludvig uzavřel tříletou nováčkovskou smlouvu s Floridou, která ho získala ze 69. místa loňského draftu. Syn Jana Ludviga, bývalého hráče New Jersey či Buffala a nyní kouče působícího v Liberci, strávil letošní sezonu v juniorském týmu Portland Winterhawks, kde sehrál 60 utkání WHL, vstřelil 17 gólů a přidal 45 nahrávek.

HOKEJKA

Duben 1
dnešní den v roce 1891

Frank Rankin

Ve Strafordu (Ontario) se narodil člen hokejové Síně slávy Frank Rankin. Svou profesionální kariéru strávil v týmech Toronto Eaton's a Toronto St. Michael's, kde hrál při hokeji se sedmi hráči na pozici tzv. rovera, nebo-li volného hráče. Byl vyhlášeným střelcem a pravděpodobně největších úspěchů se dočkal až jako trenér, například na Olympijských hrách 1924 v Chamonix, kde dovedl kanadské hokejisty k obhajobě zlatých medailí z Antverp.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz