Hokejka TV
před 3 dny

Novinky k MS: Vrací se maskoti Bob a Bobek, dresy se státním znakem

Maskoti MS v ledním hokeji v Praze a Ostravě v roce 2024 budou stejní jako před devíti lety. Fanoušky bude v arénách znovu bavit dvojice králíků z klobouku Bob a Bobek s čísly 20 a 24. Jedinou změnou je barva dresů: oproti poslednímu světovém šampionátu v Česku obléknout trikoty modré namísto červených. Dres projde změnou i u hráčů národního týmu. Čeští hokejoví reprezentanti by měli na hrudi opět nosit státní znak.

Doporučujeme
před 7 hod

Athletix data: Srovnání USA a Česka v bruslení. Co zlepšit a kde vedeme?

V minulém díle série Athletix data jsme se zaměřili na široké spektrum oblastí testovaných mimo led u kategorie U17. V tomto díle se z off-ice prostředí přesouváme na led, kde se podíváme na specifická data hodnotící bruslařské dovednosti, která nám připravil lídr v oblasti sportovně specifického testování výkonnosti Athletix Testing. Konkrétně jsme nahlédli pod pokličku ročníku 2009.

fangear.cz

včera

Plzni se nelíbila trenérská výzva Sparty. Schleiss: Chyby musíme hledat jinde

Byl to pro Plzeň hořký konec velké bitvy. V samotném závěru Škoda sahala po vyrovnání, kterého se i dočkala, avšak Spartě vyšla trenérská výzva, která rozhodla o putování třech bodů do hlavního města. Před samotným duelem ještě proběhl menší ceremoniál, do svého pětistého utkání zasáhl plzeňský odchovanec Jan Schleiss.

před 2 dny

Staňkovi to na Vsetíně svědčí, dal už druhý gól

Nikdy to nebyl kanonýr od modré, vždyť za posledních pět prvoligových sezon vstřelil dohromady sedm branek. Na nové vsetínské adrese ale Robin Staněk řádí, v Přerově v přesilovce přidal už svůj druhý gól v probíhajícím ročníku.

před 2 dny

Záchvěv úlevy pro Kometu! Dynamo nahání Spartu, poslední je Kladno

České nejvyšší soutěži po pěti kolech kraluje Sparta, kterou na druhé příčce stíhají Pardubice. Daří se také Litvínovu: chemici zvítězili počtvrté v řadě a nachází se na třetím místě tabulky. Na poslední flek vzhledem k první výhře Komety padají Rytíři a co další středeční výsledky?

před 2 dny

Poslední dinosaurus Eric Boulton

Eric Boulton se řadil mezi poslední vymírající druh hokejistů. Více než dvě dekády dělal vše, aby udělal dojem na své spoluhráče – od bitek s těmi nejtvrdšími protivníky až po pojídání syrových brambor.

před 2 dny

Švédsko? Nejlepší volba, říká Hamrla. Mluví o sebedůvěře i modřinách

Talentovaný obránce a mládežnický reprezentant Adam Hamrla změnil před letošní sezonou působiště. Ze Zlína se vydal do švédské Mory, kde chce učinit další kariérní progres. „Líbí se mi, že nás nechávají hrát. Když se mi něco nepovede, trenér mě hned neposadí," líčí v rozhovoru.

před 2 dny

Hokej v číslech: Slavia je na dně. Co vše ji potápí?

Očekávalo se, že mladý slávistický tým letos udělá krok vpřed a začne prohánět favority. Jenže... Stal se pravý opak, sešívaní vstup do sezony nezvládli a s jediným bodem z pěti utkání se krčí na dně tabulky. Co za tím vězí?