Doporučujeme
včera

Jubilant Ščerban o aréně, bafuňařině i Neveselého rozkazu. Nikdy jsem se nevzdal…

Dlouholetý obránce a nynější funkcionář Bedřich Ščerban oslavil v minulých dnech jubilejní 60. narozeniny. V obsáhlém rozhovoru pro hokej.cz mluví o spoustě zajímavých témat. Například o stavbě Horácké multifunkční arény, o svých začátcích v hokejové kanceláři nebo také nové Síni slávy českého hokeje, kterou má pod palcem coby její manažer.

fangear.cz

před 2 dny

Útočník Bláha přidá v Ústí nad Labem pátou sezonu

Ústecká soupiska pro příští druholigovou sezonu se dál rozrůstá: už čítá tři brankáře, sedm obránců a hned deset útočníků. Doposud posledním potvrzeným jménem v tvořícím se kádru je Martin Bláha.

před 2 dny

Osmnáctka se v Kravařích začne chystat na Hlinka Gretzky Cup

Nejkratší pauzu mezi sezonami má z mládežnických reprezentací tradičně výběr do osmnácti let, jenž se sejde ani ne měsíc a půl po mistrovství světa. Nová „generace“ hokejistů ročníku 2007 už pojede pěkně naostro, zakrátko ji totiž čeká Hlinka Gretzky Cup.

před 2 dny

Hráč roku IIHF? Mezi finalisty jsou i dva Češi

Mezi šesti finalisty na cenu IIHF pro nejlepšího hokejistu uplynulé sezony nechybí ani úřadující mistři světa: brankář Lukáš Dostál a kapitán zlatého výběru Roman Červenka.

před 3 dny

Muž, jenž si jel vlastní show! Bobrovskij táhl Floridu a přiváděl Oilers k šílenství

Hlavní hvězda úvodního finále Stanley Cupu? Asi málokoho by napadlo jiné jméno než Sergej Bobrovskij. Právě tato šelma ze smečky Panterů (byť panteři, respektive rozšířenější levharti jsou samotáři) má hlavní zásluhu na tom, proč se Florida ujala ve finálové sérii vedení nad Edmontonem. Svými 32 zákroky totiž Oilers vynuloval a významně se podílel na vítězství 3:0.