Doporučujeme

fangear.cz

včera

Cesta do NHL: Potřebuju hlavně svaly, říká Šapovaliv

Matyáš Šapovaliv ví, že bude muset nabrat svaly, aby se stal hráčem připraveným na NHL. Jak se to dvacetiletému nadějnému centru Vegas Golden Knights daří? Dle jeho slov, která poskytl pro oficiální ligový web, hodně kuřecího masa s rýží a pravidelným tréninkem.

před 3 dny

Jecho šel z Finska do WHL za progresem, odměnou draft. Obrovský zážitek, září

Adam Jecho vyměnil finskou Tapparu za kanadskou WHL kvůli progresu a vytěžil z toho i 95. pozici na draftu, když se stal součástí české kolonie v St. Louis. Po cestovatelském létě nyní bojuje za národní tým do dvaceti let, kde usiluje ve zdravě konkurenčním prostředí o své místo jako hráč mladšího ročníku.

před 4 dny

Jednička draftu 2026 je (asi) jasná. Mezi TOP adepty i dva Češi

Ještě je opravdu hodně brzo, ale už dva roky před draftem 2026 se rýsuje jeho jasné číslo jedna – kanadský supertalent Gavin McKenna. Reportér Steven Ellis z webu Daily Faceoff zařadil mezi nejzářivější dvacítku prospektů i dva české mladíky.

před 4 dny

Třinecký šampion našel práci pod Alpami

Z několikaměsíční mise v srdci Evropy vytřískal český titul. A dál? Silový útočník Adam Helewka se po rozchodu s Třincem přesouvá do italského Bolzana, účastníka mezinárodní ICEHL. Klub to oznámil na svých stránkách.