Zápasy

Doporučujeme

Příklepy

18. 5. - 13:36

Útočník Kučera prodloužil se Šumperkem

Jednadvacetiletý útočník Lukáš Kučera zůstává v prvoligovém Šumperku. S Draky, za které loni odehrál šestnáct zápasů (0+2), se dohodl na nové roční smlouvě.

14. 5. - 17:57

Obránce Zub podepsal s Ottawou na další dva roky

Ottawa Senators si pro následující dvě sezony pojistili obránce Arťoma Zuba. Ruský zadák za sebou má první rok v NHL, ve 47 zápasech nasbíral čtrnáct bodů (3+11). Předtím působil v Petrohradu nebo mateřském Chabarovsku. 

14. 5. - 14:25

Švédům na MS pomohou Kempe a Rakell

Švédská reprezentace se může těšit na další dvě posily ze zámoří. Trenér Johan Garpenlöv může nově počítat s pomocí útočníků Rickarda Rakella z Anaheimu a Adriana Kempeho z Los Angeles. Seveřané tak mají pro MS v Rize jistou účast zatím čtyř hráčů z NHL – už dříve potvrdili svůj zájem útočníci Marcus Sörensen (San Jose) a Isac Lundeström (Anaheim).

9. 5. - 18:45

Kaše se vrací do hry

Návrat Ondřeje Kašeho do sestavy Bostonu po otřesu mozku se blíží, naskočit by měl už v úterním duelu Bruins proti Islanders. Kaše letos odehrál pouze dvě utkání.

8. 5. - 9:34

Pekr bude hrát za Memmingen

Útočník Matěj Pekr se po odchodu z Jihlavy upsal Memmingenu, týmu ze třetí nejvyšší německé soutěže. Jde o Pekrovu první zahraniční štaci.

Video

HOKEJKA

Květen 18
dnešní den v roce 1954

Kanada začala uvažovat o vlastní reprezentaci

Po drtivé porážce 2:7 od Sovětského svazu v rozhodujícím utkání mistrovství světa začala kanadská amatérská asociace ledního hokeje uvažovat o své vlastní reprezentaci. Kanadu totiž až do této doby reprezentoval některý z vybraných týmů, na místo čehož měl javorový list reprezentovat výběr nejlepších hokejistů z amatérských klubů. Tyto úvahy ale vzaly krátce za své a kanadskou reprezentaci jako takovou mohli sledovat diváci až na Olympijských hrách 1964 v Innsbrucku.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz