Zápasy

Příklepy

25. 6. - 11:18

Obránce Hunt pokračuje v Minnesotě

Obránce Brad Hunt bude nadále pokračovat v Minnesotě, s vedením  Wild se dohodl na novém dvouletém kontraktu za 1.4 miliónu dolarů. Hunt přišel do Minnesoty během uplynulé sezony z Vegas, celkem v ročníku 2018-19 sehrál 42 utkání NHL a zaznamenal 12 bodů.

25. 6. - 7:59

Sanheim prodloužil smlouvu s Flyers

Kanadský obránce Travis Sanheim bude nadále oblékat dres Philadelphie, s vedením klubu se dohodl na nové dvouleté smlouvě, která mu zajistí celkový příjem ve výši 3.25 miliónů dolarů. V minulé sezoně sehrál Sanheim za Flyers 82 utkání NHL, vstřelil devět gólů a přidal 26 nahrávek.

25. 6. - 7:55

Carolina vyměnila de Haana do Chicaga

K velké výměně v NHL došlo mezi týmy Caroliny a Chicaga. Kádr Hurricanes opustili obránce Calvin de Haan a finský útočník Aleksi Saarela, z Chicaga naopak odcházejí švédský brankář Anton Forsberg a jeho krajan – obránce Gustav Forsling.

24. 6. - 23:03

Trejd v NHL: Hartman za Pitlicka

Philadelphia a Dallas si vyměnily útočníky. Jde o trejd jeden za jednoho. Do Dallasu míří křídelník Ryan Hartman (loni 26 bodů v 83 zápasech), novým spoluhráčem Jakuba Voráčka se pak stane centr Tyler Pitlick (loni 12 bodů v 53 utkáních).

24. 6. - 9:08

Rus Ščerbak končí v Los Angeles

Ruský útočník Nikita Ščerbak končí angažmá v Los Angeles, představitelé Kings potvrdili, že bývalému hráči Montrealu nenabídnou novou smlouvu. V minulé sezoně sehrál Ščerbak za Kings jen osm utkání NHL, podle ruských médií by jeho další kroky mohly směřovat do Avangardu Omsk.

Video

HOKEJKA

Červen 25
dnešní den v roce 1924

Jack Darragh

Krátce po skončení hokejové kariéry v Ottawě ve věku 33 let zemřel na peritonitidu v důsledku prasklého slepého střeva člen hokejové Síně slávy Jack Darragh. Celou svou kariéru strávil v Ottawě Senators, s níž získal čtyři Stanley Cupy. Ve finále 1921 proti Vancouveru dokonce vstřelil oba góly svého týmu v rozhodujícím utkání. Během kariéry si udržel průměr jedné branky na dva zápasy.
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz