Zápasy

Příklepy

20. 7. - 7:51

Obránce Bowey pokračuje ve Washingtonu

Kanadský obránce Madison Bowey uzavřel novou dvouletou smlouvu s Washingtinem, ročně si vydělá milión dolarů. Účastník MS dvacetiletých 2015 strávil u Capitals tři sezony, v té poslední sehrál 51 utkání NHL a zaznamenal 12 nahrávek. V bojích o Stanley Cup ovšem třiadvacetiletý bek nenastoupil.

20. 7. - 7:46

D. Grant uzavřel roční kontrakt s Pittsburghem

Zástupci Pittsburghu uzavřeli roční kontrakt s Derekem Grantem, který dosud nastupoval za Anaheim. Smlouva hráči zajistí příjem 650 tisíc dolarů. Kanadský útočník v minulosti hrál také za Ottawu, Buffalo, Calgary či Nashville, v minulém ročníku měl za Ducks na kontě 66 utkání NHL, 12 branek a stejný počet nahrávek.

20. 7. - 7:42

Blunden a Catenacci budou hrát za Bolzano

Italské Bolzano ulovilo posily ze zámoří. Do kádru italského účastníka EBEL míří útočníci Mike Blunden a Daniel Catenacci. Prvně zmíněný rodák z Toronta dosud působil v organizaci Ottawy a na kontě má 127 utkání NHL, Catenacci strávil ročník na farmě New York Rangers, v NHL celkem sehrál 12 zápasů.

19. 7. - 22:32

Lowry k arbitráži nemusí, s Jets prodloužil o tři roky

Pětadvacetiletý kanadský útočník Adam Lowry nemusí absolvovat arbitrážní slyšení, se svým dosavadním zaměstnavatelem Winnipegem Jets se totiž stihl dohodnout na nové smlouvě. Ta má délku trvání tři sezony, ročně si autor 21 bodů v loňské základní části NHL přijde na 2,92 miliony dolarů. 

19. 7. - 20:59

Chelios opouští Detroit, chce být blíž své matce

Legendární americký obránce Chris Chelios opouští klub Detroit Red Wings, kde v minulosti působil deset sezon jako hráč a posledních osm let jako poradce. Důvod? Stěhuje se zpět do svého rodného Chicaga, protože chce být poblíž své matce. "Začali jsme o tom uvažovat v únoru, kdy zemřel můj otec. Naše děti už vystudovaly, takže se zdá, že je pro návrat zpět domů ten pravý čas," sdělil Chelios v prohlášení na webu Red Wings. 

Video

HOKEJKA

Červenec 20
dnešní den v roce 1912

František Pácalt

V Praze se narodil člen Síně slávy českého hokeje František Pácalt. V roce 1933 se objevil ve vyhlášeném klubu LTC Praha a získal zde během šesti let dva mistrovské tituly. V roce 1939 byl vyměněn do I. ČLTK Praha a zde v sezóně 1940/1941 přidal další titul v tehdejší Českomoravské lize. Je mistrem světa a zároveň mistrem Evropy z roku 1947.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz