Adamský trénuje sám. Ve hře jsou Frýdek-Místek i další kluby

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

Brzy devětatřicetiletý útočník Martin Adamský zatím stále nemá jasno o svém příštím působišti. V extraligovém Třinci už s ním – stejně jako s Jiřím Polanským – do základní sestavy nepočítají.

partneři českého hokeje

Od Ocelářů ovšem mají obě klubové ikony nabídku, aby si kariéru prodloužily v partnerském Frýdku-Místku. Podobně jako Rostislav Martynek by pomáhali s výchovou mladíků a v případě potřeby by se znovu mohli objevit v extralize.

„Vzhledem k tomu, co jsem v Třinci odehrál, Frýdek-Místek nevylučuji," řekl Adamský v rozhovoru pro iDnes.cz. „Kdyby i v první lize byla možnost dál hrát s Poldou, klidně bych do toho šel.“ 

Ve hře jsou ale i další varianty. Adamský zatím trénuje individuálně. „Nějaká jednání probíhají: jak s Třincem, tak s prvoligovými i extraligovými kluby. Něco se rýsuje, ale jasněji bude prvního června. Zvažuji, co by pro mě bylo nejvýhodnější," uvedl dvojnásobný extraligový šampión pro idnes.cz.

Adamský odehrál v uplynulé sezoně za Třinec 48 utkání. K druhému místu po základní části přispěl sedmi góly a pěti asistencemi.

O tom, že už se rolí tahounů u Ocelářů ujali jiní, svědčí Adamského ice time, který klesl pod třináct minut. Čas se zastavit nedá a Třinec se po sezoně rozhodl omladit.

Kam nyní Adamský zamíří?

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz