Ambiciózní Tábor oznámil škrty i parádní posily do útočných řad

Foto: hc-vsetin.cz

24. srpna 2020, 15:09

Adam Bagar

Druholigový Tábor v uplynulém týdnu provedl další změny v kádru. Zatímco Tadeáš Pejchal s Dominikem Peckou se s mužstvem rozloučili, ofenzivní řady posílili Vladimír Škoda, Lukáš Volf (na snímku) a Miroslav Tejko. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

36letý Vladimír Škoda se do Česka vrací po dvouletém působení v německém Waldkirchenu. Zkušeností má ale na rozdávání. Zahrál si v OHL, v Kazachstánu, na Slovensku a v extralize, kde hrál za mateřské České Budějovice, Vsetín, Znojmo, Vítkovice i Hradec Králové.

Zajímavou posilou je i písecký odchovanec Lukáš Volf. 25letý útočník má na kontě 31 startů za extraligovou Boleslav. Dalších 224 duelů sehrál v Chance lize, hrál také za Písek, Benátky, Ústí, Prostějov či naposledy za Vsetín. Letos v létě to neúspěšně zkoušel v Sokolově.

Třetí novou tváří do ofenzivy, která se zapojila do tréninku, je 21letý Miroslav Tejko. Ten na sebe upozornil už v uplynulém druholigovém ročníku v barvách českobudějovického David servisu, když se ve 41 zápasech blýskl 44 body za skvělých 24 branek a 20 nahrávek.

Všichni tři se táborským příznivcům představili už při čtvrteční výhře 5:0 nad Havlíčkovým Brodem. Zatímco Volf s Tejkem vyšli bodově naprázdno, Škoda při premiéře v táborských barvách zaznamenal jeden bod. Krátce po polovině duelu vstřelil důležitý gól na 2:0.

Trenérské duo Arpád Györi a Miloslav Čech už naopak nemělo k dispozici útočníky Tadeáše Pejchala a Dominika Pecku. První jmenovaný se z důvodu pracovní změny v Praze rozhodl angažmá v Táboře sám ukončit, druhý odnesl škrty po příchodu zkušenějších posil.

„V dosavadní přípravě zanechal nejen po sportovní stránce solidní dojem, ale při momentální šíři kádru se do současných plánů táborských trenérů nevešel. Přispěl k tomu i fakt, že do přípravy kohoutů přibyly tři nové a velmi zajímavé tváře,“ vysvětluje jihočeský klub.

Foto: hctabor.com

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz