Ani Dominik Frodl neuspěl! Druhé vítězství pro esport gamery

Foto: esporthokej.cz

Plzeňský brankář Dominik Frodl vyzval ve hře NHL 20 klubového kolegu – gamera Dominika "CzechDomina" Humpála. V sobotních odpoledních hodinách spolu oba borci sehráli tři utkání, které ovšem větší překvapení nepřinesly.

Den s týmem HC Slovan Ústí nad Labem

Stejně jako liberecký gólman Dominik Hrachovina nevyzrál ve svém zápase nad "Dzouvim", tak ani Dominik Frodl neuspěl proti "CzechDominovi". Bilance je tedy jasná – Tipsport Extraliga vs. Esport hokejová liga 0:2

Nutno podotknout, že plzeňští borci odehráli tři zápasy, ti liberečtí jen jeden. To nic nemění na tom, že ani jeden z nich Frodl nevyhrál. Brankář Indiánů měl skvělý start, dostal se v prvním duelu do vedení 1:0. „To jsem se strachoval a říkal si, že to může ještě špatně dopadnout," svěřil se Dominik "CzechDomin" Humpál, který v předzápasovém rozhovoru sám dával najevo, že by byla ostuda, kdyby s plzeňským brankářem prohrál. 

Z první inkasované branky se dokázal gamer esport sekce Škody Plzeň rychle oklepat a utkání otočit na konečný výsledek 6:1. Další dva zápasy (8:2 a 8:3) měly spíše exhibiční nádech, což potvrdil i sám Dominik Humpál. „Po prvním duelu jsem si zápasy více užíval, neřešil jsem skóre," zmínil se. 

Dominik Frodl dokonce ve třetí třetině posledního utkání držel remízu 3:3, během několika minut ale "CzechDomin" jasně ukázal, kdo je na hrací ploše pánem. I tak dokázal soupeře pochválit. „Hrál dobře, bylo vidět, že je hokejista a má hokejové myšlení. Nejvíce mi dělalo problém se dostat přes obranu, ve které mu to dost šlo. Myslím si, že kdyby tomu věnoval více času, tak by jistě něco uhrál i v EHT," popisuje Humpál soupeřovy světlé stránky.

A co by měl plzeňský brankář nejvíce zlepšit? „Příliš chodil do hitů, málo se soustředil na vypichování puků. Kvůli tomu jsem se často dostával do přečíslení," radí "CzechDomin" svému soupeři. 

Záznam všech zápasů můžete najít ZDE

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz