ANKETA: Hlasujte o nejlepším hráči a trenérovi TELH za měsíc listopad

2. prosince 2023, 13:10

Josef Prášek

Kdo se stane hráčem měsíce listopadu v Tipsport extralize? Redakce hokej.cz vybrala do sestavy daného měsíce šestici jmen, ze kterých budou fanoušci vybírat toho nejlepšího. Zároveň můžou zvolit nejlepšího kouče z trojice trenérů. Obě ankety končí v úterý 5. prosince ve 12:00.

ANKETA: Hráč a trenér měsíce

Listopad 2023

1938 hlasů
1898 hlasů

Sestava měsíce podle redakce Hokej.cz

Dominik PAVLÁT (G, HC Škoda Plzeň)
V listopadu jsme viděli několik parádních výkonů, ale nakonec padla volba na plzeňského strážce klece. Dominik Pavlát si vždy držel úspěšnost zákroků nad 90 % (celkem za listopad 93,2 %). V daném období navíc v porovnání s průměrem ligy zabránil 4,29 gólům. 

Petr ZÁMORSKÝ (O, HC Škoda Plzeň)
Nejproduktivnější bek v celé lize za uplynulý měsíc! Zámorský se blýskl 7 body (4+3), všechny navíc byly primární. Jeho doménou jsou hlavně přesilové hry, ve kterých sbírá bod za bodem. 

Michal KEMPNÝ (O, HC Sparta Praha)
Reprezentační obránce má za sebou také povedené zápasy: jedna branka, pět asistencí... Sparta je s ním silná hlavně v útoku. 

Dávid GRÍGER (Ú, HC Energie Karlovy Vary)
Skvělou sezonu prožívá Dávid Gríger – sbírá bod na zápas a je na děleném druhém místě bodování celé ligy. Za listopad zaznamenal 11 bodů (3+8). Překoná v letošní sezoně své životní maximum v extralize (37 bodů)?

Andrej NESTRAŠIL (Ú, HC Oceláři Třinec)
Třinecký lídr s body nešetřil a získal jich v listopadu rovnou 12 za pět branek a sedm asistencí. Za 60 minut pobytu na ledě sbíral 4,7 primárních kanadských bodů. Bodoval navíc ve všech listopadových duelech! 

Jakub RYCHLOVSKÝ (Ú, Bílí Tygři Liberec)
Tento 22letý útočník prožívá svou životní sezonu. Však už nastřádal celkově 21 bodů ve 25 zápasech a stala se z něj mašina na body. V listopadu byl nejproduktivnějším hráčem celé ligy společně s Andrejem Nestrašilem. Rychlovský dal sedm branek a zapsal pět asistencí. Nejpovedenější jeho duel byl proti Kladnu na začátku listopadu (3+1).

Trenér měsíce

Za měsíc listopad vybrala redakce Hokej.cz trio trenérů. Jmenovitě jde o Zdeňka Motáka (HC Oceláři Třinec), Tomáše Martince (Mountfield HK) a Pavla Grosse (HC Sparta Praha).

Třinec pokračuje ve své skvělé sérii (bodoval už šestnáctkrát v řadě) – v listopadu prohrál jen po prodloužení s Litvínovem, jinak vždy slavil. Hradec z devíti utkání hned sedmkrát vyhrál za tři body! A Sparta? Ta sice 30. listopadu padla právě s Mountfieldem, ale předtím v listopadu ztratila pouze dva body. 

WEB ANKETA.HOKEJ.CZ

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz