Antoš, Málek a další. Slavia podepsala čtveřici mladých borců

Foto: hc-slavia.cz

Čtyři čerstvé podpisy oznámila pražská Slavia. Místo v prvoligovém áčku a tedy i profesionální smlouvu podepsali útočníci Jaroslav Brož s Robinem Všetečkou, zadák Milan Antoš a brankář Roman Málek.

HokejkaTV

Není to tak dávno, co Slavia získala sedmatřicetiletého veterána Petra Vampolu. Nyní si pojistila služby dravého mládí. S klubem podepsali profesionální kontrakt hráči ročníku 2000. Ve Slavii setrvá nositel slavného jména Roman Málek. Gólmanská opora slávistické juniorky je synem někdejšího úspěšného brankáře.

Dalším pojítkem slavné historie a nastupující generace je Milan Antoš. Syn obávaného útočníka a současného komentátora ČT sport už si první zápasy v sešívaném dresu áčka připsal v uplynulém ročníku, teď může přidat další.

Pražskému klubu se upsali i dva útočníci. Robin Všetečka to podobně jak Antoš v minulé sezoně dotáhl až do reprezentační devatenáctky. V prvním týmu Slavie nasbíral devět startů, herní vytížení měl hlavně v juniorce, kde byl nejproduktivnějším hráčem mužstva.

Druhým forvardem, jenž podepsal profesionální smlouvu, je Jaroslav Brož. Ten už dal o sobě prvoligovým fanouškům nahlas vědět. Ve 20 utkáních za slávistické áčko nasázel šest branek a na jednu přihrál. Pomáhal i juniorce a dalších deset zápasů s bilancí 1+1 sehrál v reprezentaci do 19 let.

Aktuální kádr HC Slavia Praha

Brankáři: Roman Málek, Martin Michajlov, Dominik Šorf.

Obránci: Milan Antoš, Jindřich Barák, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, Ondřej Holý, Petr Hořava, Jan Novák, Marek Ryzák, Michal Steinocher, Vojtěch Šmíd, Dominik Valík.

Útočníci: Jaroslav Brož, Jiří Doležal, Aleš Furch, Dávid Kohút, Filip Kuťák, Viktor Martínek, Martin Ondráček, Martin Šagát, Tomáš Šmerha, David Šteiner, Filip Vlček, Daniel Vrdlovec, Robin Všetečka, Petr Vampola.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz