Aspoň ten esport hokej... Frodl vyzve jednoho z předních gamerů

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

S esport výzvami se nám roztrhl pytel! Ve hře NHL 20 proti sobě nastoupí plzeňský brankář Dominik Frodl a jeho týmový kolega, Dominik "CzechDomin" Humpál, který válčí v esport sekci Indiánů.

partneři českého hokeje

Souboj Dominika Frodla s Dominikem "CzechDominem" Humpálem je naplánovaný na sobotu odpoledne, přesněji na 16:00 a vy ho budete moct sledovat ZDE

Jak už byl zmíněno, nejedná se o první bitvu mezi hráči z Tipsport Extraligy a Esport hokejové ligy. Ve středu spolu odehráli zajímavý, nicméně jednostranný duel, liberecký gólman Dominik Hrachovina a jeden z nejlepších gamerů v Evropě — Adam Dzouvi Menšík. Jak to dopadlo? Debaklem 9:1 ve prospěch Menšíka. 

„Na středeční zápas jsem se díval. Byl jsem překvapený, že Dominik dokáže hrát zodpovědně. Na to, že u toho nesedí denně několik hodin, tak hrál velmi dobře," hodností předchozí duel CzechDomin, který, jak následně dodává, se na měření sil s Frodlem hodně těší. „Moc jsem Dzouvimu záviděl, ještě ten den mě ale kontaktovali, jestli si nechci zkusit zahrát s Dominikem. Takže jsem neváhal a výzvu přijal," říká hráč z esport sekce Plzně. 

Foto: esporthokej.cz

Jenže jestli prohraje, bude to pro Dominika Humpála potupa...

„Trocha nervozity tam bude, ale nervozní jsem při každém zápase. Jak říkáte, pokud to nezvládnu, bude to ostuda. Takže se to nesmí stát, půjdu do toho naplno," říká odhodlaně hráč, jehož tým se momentálně nachází na osmé pozici, která zaručuje postup do play off EHL. „Teď už jen doufat, že nemá čas trávit u Playstationu tolik hodin jako já," směje se. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz