Augusta pokračuje v Liberci! V klubu bude mít silnější slovo

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Hokejisty Liberce povede i v příští extraligové sezoně 2020/21 trenér Patrik Augusta, který se s vedením klubu dohodl na novém dvouletém kontraktu. Bílí Tygři o tom informovali v tiskové zprávě.

partneři českého hokeje

Padesátiletý kouč v uplynulém ročníku úspěšně navázal na čtyřleté působení Filipa Pešána na lavičce Bílých Tygrů, tamní hokejisty dovedl k zisku Prezidentského poháru pro vítěze základní části, postaral se o zatím největší úspěch své trenérské kariéry a řekl si o novou smlouvu.

„Jsem velmi rád, že jsme se domluvili na další dvouleté spolupráci s naším stávajícím koučem. Patrik je nejen skvělý trenér, ale také člověk. Naprosto tak zapadá do strategie a atmosféry naší organizace,“ pokyvuje Augustův předchůdce, který je v klubu dál sportovním ředitelem.

Patrik Augusta bude mít u Tygrů nově i vyšší pravomoce. „V následujících letech bude mít kromě svých pravomocí na pozici hlavního trenéra i silnější slovo v součinnosti se mnou a při tvorbě kádru,“ prozrazuje na adresu někdejšího útočníka generální manažer klubu Ctibor Jech.

O podobě celého trenérského štábu zatím jasno není, naposledy Augustovi pomáhal jako asistent Jiří Kudrna. „Patrikovým prvním úkolem v následující sezoně je sestavit realizační tým na období dalších dvou let a podílet se na stavbě kádrů pro nadcházející sezony,“ dodává Jech.

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz