Beťko a Prčík v Hodoníně skončili, Drtiče povede Roman Čechmánek

Foto: Kateřina Juříková, hcporuba.cz

6. listopadu 2017, 12:23

Adam Bagar

Hodonín před sezonou vyhlásil útok na postup do WSM Ligy, jenže dosavadní výsledky nejsou takové, jak by si tamní vedení přálo. I proto po domácí prohře 2:6 se suverénní Porubou sáhlo ke změně trenérů. Stanislav Beťko a Jan Prčík na střídačce končí, novým hlavním trenérem se stal bývalý reprezentační brankář Roman Čechmánek!

Nový fanshop

Čechmánek naposledy působil druhým rokem ve Valašském Meziříčí. Tam plnil roli trenéra mládeže a zároveň asistenta trenéra u prvního týmu. O víkendu se však rozhodl přijmout pro něj zajímavější nabídku ambiciózního Hodonína.

Drtiči míří výš. Hodonín chce do WSM Ligy, vrátí se po 23 letech? »

„Odchod pana Čechmánka mě velice mrzí. Odvedl tady dobrou práci, přeju mu v budoucnu hodně štěstí,“ uvedl k nečekanému odchodu bývalého vynikajícího brankáře manažer klubu Petr Dvořák, který musí co nejdřív najít náhradu.

Olympijský vítěz z Nagana na jihu Moravy nahradí Stanislava Beťka a Jana Prčíka. Vaz jim definitivně zlomila sobotní porážka 2:6 s Porubou. Oba trenéři se sešli s předsedkyní klubu a po vzájemné dohodě ukončili působení u Drtičů.

Čechmánek se do Hodonína vrací po čtyřech a půl letech

Roman Čechmánek se na hodonínskou lavičku vrací po čtyřech a půl letech, na konci sezony 2012-13 dělal asistenta Miroslavu Barusovi. „Nový trenér převezme mužstvo už na dnešním odpoledním tréninku,“ informují Jihomoravané.

Těm aktuálně patří druhá příčka tabulky. Na suverénní Porubu, která vyhrála dvanáctkrát v řadě, však ztrácejí už propastných devět bodů. Čechmánek se poprvé na postu hlavního kouče Drtičů představí už ve středu na ledě Šumperka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz