Bijec Vašíček pokračuje! Z Vrchlabí míří k rivalovi

Foto: Facebook HC Vrchlabí

První novou tvář dnes ohlásili ve Dvoře Králové nad Labem. A to velmi zajímavou! Po dvou letech ve Vrchlabí se do kádru Rodosu přesune zkušený obránce Jiří Vašíček.

Chance liga na Hokejka TV

Pro klub se jedná o výraznou posilu. Vašíček disponuje bohatými zkušenosti z české nejvyšší soutěže, kde odehrál celkem 515 utkání. Postupně nastupoval za pražskou Slavii, Kometu, Pardubice a Hradec Králové.

„Jednání s majitelem klubu byla naprosto přímá a musím uznat, že na mě pan Teodoridis udělal výborný dojem. Je to dobrý chlap. Pevně věřím, že mu důvěru vrátím na ledě a bude spokojený také on se mnou. Věřím, že nám to ve Dvoře Králové nad Labem bude fungovat,“ říká devětatřicetiletý veterán pro klubový web.

Vašíček poslední dva roky oblékal dres ambiciózního Vrchlabí, s klubem v uplynulé sezoně postoupil do Chance ligy. Následně se však dozvěděl, že s ním Stadion nepočítá. Nyní jde k jednomu z největších rivalů.

„Jednání s majitelem klubu byla naprosto přímá a musím uznat, že na mě pan Teodoridis udělal výborný dojem.“

„Pro soupeřovy příznivce jsem vždy byl a nadále budu neoblíbenou postavou. Jsem s tím už smířený a můj hokej tohle prostě přináší. Vždycky ale hraji pro svůj tým, a tak jako v předchozích působištích, i ve Dvoře udělám maximum pro to, abych si fanoušky Rodosu brzy získal na svou stranu,“ doufá rodák z Pardubic.

Foto: Facebook HC Vrchlabí

Rodos tak do svých řad získal posilu, která by v nadcházejícím ročníku mohla sehrát klíčovou roli. Tým za sebou má úspěšný rok, v němž na čele tabulky naháněl právě Vrchlabí a probojoval se přímo do semifinále play off.

„Vzhledem k tomu, že jsme s Vrchlabím postoupili do první ligy, věděl jsem, že v tomto klubu nebudu pokračovat. Hokej bych ale rád hrál na úrovni druhé ligy. S ohledem na vzdálenost od Pardubic byl pro mě Dvůr Králové nad Labem první volbou. Dobře vím, že je tu výborný tým, který v posledním soutěžním ročníku předváděl skvělý hokej,“ tvrdí Vašíček na webu hcrodos.cz.

„Hokej bych rád hrál na úrovni druhé ligy. S ohledem na vzdálenost od Pardubic byl pro mě Dvůr Králové nad Labem první volbou.“

Odchovanec pardubického Dynama je známý především svojí tvrdou hrou. I ve Vrchlabí stále dokazoval, že pro ránu nejde daleko a občas přitvrdit muziku mu není cizí. Kromě toho v 73 zápasech zaznamenal 19 devatenáct bodů za pět branek a čtrnáct asistencí.

„Pravda, je mi 39 let, ale věřte, že mě hokej pořád baví. Díky tomu, že mi tělo drží pohromadě, chci dál prožívat tu radost na ledě, nepřicházet o srandu a žertíky v kabině. Je to můj život a myslím si, že na konec je ještě brzy,“ uzavírá.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz