Bitva, jak se patří. Repreduel Česko vs. Slovensko přinesl nadacím přes 200 tisíc

24. května 22:10

Tomáš Čekal

Až poslední ze tří disciplín musela rozhodnout o tom, jaká země vyhraje virtuální reprezentační duel Česko x Slovensko. Fyzické a vědomostní souboje hokejových reprezentantů ovládli těsně Slováci. V královské „disciplíně“, tedy prodeji vstupenek do virtuální Arény Karla Guta a Jána Staršího, se lépe vedlo českému táboru. V aréně obsadil 61 % míst a díky tomu srovnal stav duelu na 1:1. Díky prodeji vstupenek s VIP balíčky navíc nastřádal pro čtyři nadace neskutečných 201 755 tkorun, které si NF Ivana Hlinky, NF Kapka naděje, Nadace Krása pomoci a inciativa Pomáháme sestřičkám rozdělí tak, jak při koupi sami fanoušci určili.

partneři českého hokeje

Rozhodující poslední bod získala ve dvou zápasech na PlayStation 4 slovenská dvojice Buček, Demitrová, která porazila Kauta s Chytilem. Slovensko tedy ovládlo virtuální duel poměrem 2:1. Výherci jsou však všichni fanoušci, kteří se do duelu zapojili a koupili si vstupenky nebo VIP balíčky a dokázali, že rádi podpoří dobrou věc.

 Výsledky repreduelu Česko x Slovensko

1. Fyzické a vědomostí souboje hráčů: CZE x SVK 0:1

Celkové body z těchto duelů Česko x Slovensko 9:11.

2. Prodej vstupenek do virtuální arény: CZE x SVK 1:0

Po celou dobu prodeje Češi Slováky poráželi v počtu prodaných vstupenek i přesto, že byli Slováci vzhledem k počtu obyvatel dvojnásobně zvýhodněni (každá jejich vstupenka se násobila 2x). Konečná bilance prodaných míst v Aréně Karla Guta a Jána Staršího činí 61 ku 39 % ve prospěch Čechů. Pro nadace určené na české straně se tedy bude rozdělovat 201 755 korun.

3. Duely na herní konzoli PS4: CZE x SVK 0:1

  • Martin Kaut vs. Sandra Demitrová 1:5
  • Filip Chytil vs. Samuel Buček 3:2

Celkové skóre ze zápasů na PlayStation 4 Česko x Slovensko 4:7.

Vylosovaní výherci hlavních cen

  • Zájezd na MS 2021 pro 2 osoby – Mirka Ferstlová
  • 1 x Stiga hokej – Alžběta Lekešová
  • Dres národního týmu podepsaný Jakubem Voráčkem – Lucie Synková

Výherci dalších cen budou zveřejněni na webu repreduel.cz v pondělí 25. května 2020.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz