Bláznivé léto pokračuje: ve 2. lize možná nastoupí i Kutlák s Novákem!

Foto: Petr Kraus, Hokejové foto – Petr Kraus

Do přípravy druholigového David Servisu naskočili dva bývalí obránci z NHL: Zdeněk Kutlák (na fotce) a Filip Novák.

Den s týmem HC Slovan Ústí nad Labem

„Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet. Budu samozřejmě rád, pokud se všichni zapojí i do zápasů," uvedl pro hokej.cz šéf klubu Jaroslav David.

Pokud skutečně nastoupí za českobudějovický tým i ve druhé lize, soutěž tím získá další velké osobnosti.

Filip Novák je mistrem světa z roku 2010. V NHL hrál za Ottawu a Columbus, spoustu let pak strávil v KHL. Přičemž s Dynamem Moskva hned dvakrát vyhrál Gagarinův pohár. Uplynulou sezonu vynechal, nyní by se mohl 37letý bek opět vrátit na scénu.

A Zdeněk Kutlák? Ten je pro změnu juniorským mistrem světa, se seniorským nároďákem pak získal stříbro na MS 2006 a bronz na MS 2012. V NHL má šestnáct startů za Boston. Poslední dva roky dělal kapitána Motoru, tam ale letos skončil.

Zůstane v Českých Budějovicích, byť o patro níž?

„Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet."

Připomínáme, že ve třetí nejvyšší soutěži budou příští sezonu působit třeba Jaroslav Bednář, Jan Hlaváč, Petr Sýkora, Jiří Vašíček (všichni Vrchlabí), Tomáš Plíhal (Kobra Praha), Petr Čáslava (Dvůr Králové), Ivan Huml (Řisuty), Vojtěch Kubinčák (Trutnov), Martin Lojek (Žďár n/S) a možná taky Stanislav Balán (Hodonín).

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz