Bobři zahájili přípravu bez Romančíka. Přijde bývalý útočník Vsetína?

Foto: hcvm.cz

Mezi týmy, které se od května připravují na nadcházející ročník, patří i Valašské Meziříčí. Bobři na svých klubových stránkách informují o jednom odchodu a potenciálním příchodu. O které hráče se jedná?

Aplikace Tipsport extraligy

Modrobílý dres nebude nadále oblékat slovenský útočník Michal Romančík. Sedmadvacetiletý odchovanec Skalice odehrál za mateřský klub 45 utkání v tamní extralize, kromě toho nastupoval ve druhé slovenské nejvyšší soutěži.

V Česku nejprve úspěšně působil v Hodoníně, pak v Šumperku a před startem uplynulé sezony se přesunul do Valašského Meziříčí. Za Bobry odehrál 39 utkání, v nichž vstřelil sedm branek a přidal šestnáct asistencí. Nyní je jeho mise v klubu u konce.

Ofenzivu by však mohlo posílit zajímavé jméno. S týmem se momentálně připravuje René Kajaba, kterého fanoušci mohli naposledy vidět v dresu Vsetína. Odchovanec Valachů patřil mezi týmové tahouny ještě ve druhé lize a s klubem si vychutnal postup o patro výše.

Jenže v sezoně 2017/18 nedostával v sestavě Vsetína tolik prostoru a poslední dva roky si od hokeje dával pauzu. Pro Valašské Meziříčí by se mohlo jednat o výraznou posilu, tedy pokud Kajaba v klubu skutečně zůstane.

Ke změně naopak nedojde na trenérském postu, mužstvo nadále povede Josef Doboš společně s asistentem Lukášem Plškem. Suchou přípravu s týmem neabsolvují všichni hokejisté, někteří se budou z důvodu dojíždění připravovat individuálně.

Aktuální soupiska Valašského Meziříčí

Brankáři: Jiří Slovák, Michal Tuček.

Obránci: Michal Žák, Jiří Weintritt, Tomáš Holiš, Libor Kamas.

Útočníci: Jakub Pořický, Šimon Kuchařík, Petr Dvořák, Tomáš Andris, Tomáš Vávra, René Kajaba, Ondřej Martiník, Michal Vavřík, Daniel Stodůlka, Rostislav Vaněk, Petr Seidler.

Foto: Martin Pavlík, hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz