Bojovník MMA, Mustang či Leonidas. Sparťanští gólmani představili masky

Foto: hcsparta.cz

20. září 2018, 14:09

Adam Bagar

Brankářská dvojice Sparty Matěj Machovský a David Honzík vstoupila do extraligové sezony s novými maskami vyladěnými do sparťanských barev a motivů.

partneři českého hokeje

Matěj Machovský má v pražském klubu svou premiérovou masku. Její boky zasvětil klubu a městu, zdobí je tradiční sparťanská S nebo kresby pražských budov. Na levé straně pak chrám sv. Víta, na pravé Prašná brána. Maska je vyhotovena na rudém podkladu, bradu s číslem 35 i přední stranu masky nad bílou mřížkou doplňují dva bílé pruhy.

„Vizuálně se mně líbí a masku opticky prodlužují. Dřív jsem měl jeden bílý pruh, nyní jsem zkusil dva, protože připomínají pruhy na závodních autech, takže se hodí ke zbytku masky,“ říká pro web hcsparta.cz Machovský, který je nadšencem do aut. Na jeho masce nechybějí ani kresby Mustanga a Corvetty či obrázek motoru na zadní straně.

Foto: hcsparta.cz

Foto: hcsparta.cz

Foto: hcsparta.cz

Foto: hcsparta.cz

Conor McGregor na masce? Honzík je jeho velkým fanouškem

David Honzík má ve Spartě druhou masku a znovu má světlejší podklad. Na přední straně je lev s vyceněnými zuby. „To podle mého znamení zvěrokruhu,“ líčí Honzík. Pravou stranu masky pak zdobí sparťanské logo, kolem kterého je tmavý obrys panoramatu Prahy, na levé straně je obrázek krále starověké řecké Sparty Leonidase.

Na zadní straně masky má sparťanská dvojka vyobrazeného irského bojovníka MMA Conora McGregora. „Jsem jeho velkým fanouškem. Na obrázku drží dva mistrovské pásy organizace UFC jako šampión dvou váhových divizí,“ vysvětluje Honzík. Na nové masce nemůže chybět ani jeho oblíbené číslo 41, které nosil už ve Varech.

Foto: hcsparta.cz

Foto: hcsparta.cz

Foto: hcsparta.cz

Foto: hcsparta.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz