Bomba ve druhé lize! Bříška jde z Jablonce ke konkurenci

Foto: Petr Zbranek, hcvlci.cz

4. července 2019, 17:30

Marek Hedbávný

Ofenzivní fantom druhé ligy Kamil Bříška mění klub: jako novou posilu ho představila Kobra Praha.

Chance liga na Hokejka TV

Bříška v minulém ročníku ovládl statistiky třetí nejvyšší soutěže. Ve 36 zápasech základní části dal 38 gólů a na dalších 34 asistoval!

„Vše je o týmové pohodě a mojí roli. Kluci vědí, že body udělám, ale občas se za mě musí vrátit nebo vyhrát souboj," říkal třicetiletý útočník v rozhovoru pro hokej.cz.

Víc než bod na utkání sbíral i v předešlých pěti sezonách za Jablonec. Pochopitelně mu chodily nabídky odjinud, teď jednu takovou přijal. Stěhuje se do hlavního města.

S příchodem elitního forvarda si může Kobra dělat smělé ambice na úspěch.  „Nechceme po loňském ročníku jenom prohry s pozitivními poznatky,“ vzkázal na klubových stránkách prezident Miloslav Šeba.

Rozdělení skupin 2. ligy 2019/20

Západ: HC Vlci Jablonec nad Nisou, MOSTEČTÍ LVI, HC Děčín, HC Řisuty, HC Draci Bílina, BK Nová Paka, HC Stadion Vrchlabí, HC Trutnov, HC RODOS Dvůr Králové.

Střed: HC David servis České Budějovice, HC Tábor, IHC Písek, SHC Klatovy, HC Příbram, China Golden Dragon, HC Kobra Praha , NED Hockey Nymburk, SC Kolín.

Východ: BK Havlíčkův Brod, SKLH Žďár nad Sázavou, HC Moravské Budějovice 2019, HK Opava, SHK Hodonín, DRACI ŠUMPERK, HC Nový Jičín, HC TATRA Kopřivnice, HC Bobři Valašské Meziříčí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz