Bratři Půlpánové a dlouhán Hozák. Ambiciózní Vrchlabí posiluje útok

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

22. srpna 2018, 17:49

Adam Bagar

Ambiciózní Vrchlabí, které se netají postupovými ambicemi, hlásí další posily. Jeho útočné řady doplní Jiří Hozák s bratry Tomášem a Alešem Půlpánovými.

Fanshop národního týmu

Jednadvacetiletý dlouhán Jiří Hozák to zkoušel v pražské Slavii, ale neuspěl. „Víceméně jsme se hned dohodli na spolupráci. Má za sebou dvě sezony v první lize a měl by do našeho útoku přinést fyzický hokej a důraz. Jeho přednostmi jsou také disciplína a tvrdá střela, to vše by pro nás mělo být přínosem,“ líčí pro hcvrchlabi.cz sportovní manažer Jiří Jakubec.

Vrchlabí chce do WSM Ligy! Nákup licence ale smetlo ze stolu »

Ten jednal také s hráči, kteří jsou na zkouškách ve vyšší soutěži, mezitím však projevili zájem hrát za Stadion bratři Půlpánové. „Po změnách, které proběhly v trutnovském týmu, tam kluci ukončili spolupráci. Vše proběhlo hodně rychle a po dohodě s trenéry jsme se rozhodli už nečekat na hráče z try outů a dát přednost Alešovi s Tomášem,“ objasňuje Jakubec.

Vrchlabí má do první ligy dovést trenérské duo Baďouček a Hlaváč »

Bývalé opory konkurenčního Trutnova druhou ligu dobře znají. Čtyřiadvacetiletý Tomáš hrál také za Chotěboř a Kobru Praha, o dva roky starší Aleš za Chotěboř, Sokolov nebo Vrchlabí. „Jsou to kluci, kteří jsou zvyklí tvrdě pracovat. Očekáváme od nich, že zapadnou do našeho systému a budou přínosem pro naši ofenzivu,“ hlásí vrchlabský manažer.

Vašíček mění Havlíčkův Brod za Vrchlabí, pořád ho láká i extraliga »

Všechny posily by se měly představit už ve čtvrtečním zápase na ledě Jablonce nad Nisou. „V souvislosti s těmito příchody budeme muset začít redukovat sestavu a směřovat složení týmu k finální podobě pro začátek soutěže.“ Ve Vrchlabí skončil Jan Kerekanič, Filip Krsek a René Mach se přesunuli do juniorky, kde mohou na výjimku nadále působit.

Aktuální soupiska HC Stadion Vrchlabí

Brankáři:
Martin Abrahám, Jakub Sobotka, Jakub Soukup.

Obránci:
Ján Bendík, Michal Chleborád, Jiří Erban, Štěpán Havránek, Tomáš Jirků, Tomáš Kynčl, Jakub Moník, Jiří Vašíček.

Útočníci:
Tomáš Bláha, Jiří Hozák, David Chalupa, Lukáš Kastner, Radek Krsek, Filip Moník, Pavel Mrňa, Tomáš Oppelt, Michal Procházka, Michal Pšurný, Aleš Půlpán, Tomáš Půlpán, Tomáš Šlaicher, Patrik Urban.

Foto: hcvrchlabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz