Bruslaři mají zdravotní potíže, Liberec vyzve Spartu. Energie v karanténě

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Tipsport extraliga hlásí další odložené utkání. V úterý 29. září se nebude hrát derby mezi Mladou Boleslaví a Libercem. Do povinné desetidenní karantény navíc míří Karlovy Vary.

Den s týmem HC Slovan Ústí nad Labem

Úterní zápas měl úvodní buly na programu v 18 hodin na ledě Středočechů, nakonec je ale všechno jinak. Utkání se posouvá zatím na neurčito. 

Důvod? „Řada Bruslařů má zdravotní problémy, které v současné době nelze vyloučit jako nákazu COVID-19,“ uvedl mladoboleslavský klub ve strohém komuniké na svém webu.

Liberec hrát bude, doma vyzve Spartu

Liberec ale stát nebude. Bílí Tygři se vzhledem k výše uvedené změně termínové listiny domluvili s pražskou Spartou.

Pražané měli původně nastoupit k utkání na ledě Pardubic, jenže hráči Dynama absolvují testy na přítomnost nákazy COVID-19 a úterní duel zrušili. Sparťané tak pod Ještědem předehrají 19. extraligové kolo.

Energie ruší zápasy, je v karanténě

Svá nejbližší utkání v Brně a Plzni nesehrají ani Karlovy Vary. Vzhledem k nákaze onemocněním COVID-19 u dvou testovaných členů týmu, nařídila krajská hygienická stanice celému mužstvu povinnou desetidenní karanténu.

„Ta začala dnem 24. září, kdy byli všichni členové týmu z tréninku odesláni do izolace do svých domovů. Pokud nenastanou žádné další komplikace, tým by se měl sejít kompletní k tréninku nejpozději 4. října, a poté v následujícím týdnu začít hrát extraligové zápasy, tzn. s největší pravděpodobností utkání 9. října v domácím prostředí proti Vítkovicím,“ píše Energie na svých stránkách.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz