Caparti vedle reprezentantů. V Příbrami si zatrénovali s Kautem a spol.

Foto: Tomáš Čekal

Ve dvojzápase se Švýcarskem budou – doufejme – hokejisté české seniorské reprezentace rozdávat radost fanouškům, už před ním ji ale stihli rozdat malým hokejistům v Příbrami.

Nový fanshop

Hráči první, druhé a třetí třídy a mladších žáků Příbrami dostali jedinečnou příležitost. Na konci sezony si mohli zatrénovat se čtveřicí reprezentantů, kteří se právě ve středočeském městě chystají na dvě utkání se Švýcarskem a pozdější mistrovství světa.

Caparty na tréninku doprovázela symbolicky čtveřice nejmladších hráčů – Martin Kaut, Adam Musil, David Tomášek a Jakub Galvas. „Bylo to příjemné zpestřeni reprezentačního srazu. Pro nás mladé hráče je velkou ctí být na kempu národního týmu a když byla možnost podpořit malé příbramské hokejisty, neváhali jsme ani vteřinu a šli jsme si s nimi zatrénovat,“ říká Martin Kaut.

„Kluci byli super, trénink je moc bavil a přeju jim hodně štěstí do jejich budoucích hokejových kariér,“ dodal k příjemnému zpestření reprezentačního kempu nadaný útočník, jehož čeká premiéra v dresu seniorského národního výběru.

Foto: Tomáš Čekal

Foto: Tomáš Čekal

Foto: Tomáš Čekal

Foto: Tomáš Čekal

Foto: Tomáš Čekal

Foto: Tomáš Čekal

Foto: Tomáš Čekal

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz