Cavaliers chtějí pryč ze dna. Každý musí začít u sebe, velí lídr Dlouhý

Foto: univerzitnihokej.cz

Brněnským Kavalírům hodně pomáhá přítomnost Ondry Dlouhého, jemuž osobně se náramně daří. Tohle by ale nejradši vyměnil za týmovou úspěšnost a výstup ze dna tabulky.

Aplikace Tipsport extraligy

Ondro, Cavaliers jsou prozatím na poslední pozici, jak přistoupí tým na tuto situaci v novém roce?
S dosavadním průběhem sezony nemůžeme být absolutně spokojeni. Sedli jsme si v šatně a vyříkali pár věci. Musíme začít každý sám u sebe, svého výkonu a jít zápas od zápasu. Věřím tomu, že se po vánoční pauze zvedneme, uděláme nějaké body a odpoutáme se od posledního místa.

Pouze ve dvou zápasech jste nebodoval. Jak se vám osobně hraje v probíhající sezoně ULLH? Přeci jen jste byl u více než poloviny vstřelených branek svého týmu...
Mně osobně se hraje v této sezóně docela dobře. Hodně bodů mám i díky spoluhráčům z první formace. Dost puků vybojují, ale mnohem raději bych byl, kdyby se dařilo celému týmu. Je možná hezké, že mám skoro v každém zápase bod, ale když v Praze vyfasujete desítku, je to k ničemu.

Jak aktuálně probíhají vaše tréninkové jednotky? Kdy opět vyjedete na led?
Co se týče tréninků, přes Vánoce to bylo hodně individuální, protože hodně lidí do Brna dojíždí. Tréninky přes svátky by tak neměly moc smysl. První společný trénink máme osmého ledna.

Jak jste prožil Vánoce. Jaký byl váš program?
Vánoce byly ze začátku trošku hektické, ale postupem času se vše uklidnilo a mohl jsem v klidu trávit čas s rodinou. Část volna jsem využil k přípravě nějakých věcí na zkouškové a přípravě na další část sezony. Většinu volna jsem ale využil k odpočinku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz