сайты ставок сайты ставок сайты ставок

Celý tým musí makat, burcuje Říha mladší po prvním tréninku ve Zlíně. Co nostalgie?

Miloš Říha mladší | Foto: Libor Kožík, beranizlin.cz

6. prosince 2022, 9:01

Pavel Mandát

Jak už jsme informovali v samostatném článku, zlínští Berani mají nového trenéra. Miloš Říha mladší vedl v Baťově městě už pondělní dopolední trénink a na lavičku nového chlebodárce se poprvé postaví ve středu, kdy Zlín zajíždí do Šumperka.

„Jdu do toho rovnýma nohama. Řešili jsme to v podstatě od neděle a v pondělí ráno se dohodli,“ hlásí Říha mladší v rozhovoru na sociálních sítích Beranů.

„V prvním tréninku se mi kluci líbili, měli zápal."

A pokračuje: „Z mužstva se budu snažit dostat co nejvíc, celý mančaft musí makat. V prvním tréninku se mi kluci líbili, měli zápal, bylo to kratší a intenzivnější. Všechno samozřejmě směřujeme ke středě, kdy máme další zápas.“

To se Berani postaví proti Šumperku, přičemž pokud chtějí stoupat tabulkou vzhůru, musejí zabrat.

Miloš Říha mladší

Miloš Říha mladší | Foto: Libor Kožík, beranizlin.cz

Kvalitu kádru Zlín má, s čímž souhlasí i Miloš Říha mladší. Jde tedy hlavně o to, aby tým začal podávat adekvátní výkony. „Tým na první pohled není špatný, na Chance ligu kvalitu má. Musíme se s tím poprat hlavně do pauzy, pak to budeme řešit dál,“ popisuje.

Do reprezentační přestávky odehrají Berani ještě dvě utkání, ve středu proti Šumperku, v  sobotu bude jejich soupeřem Jihlava.

„Musíme se s tím poprat hlavně do pauzy, pak to budeme řešit dál."

První domácí zápas v roli zlínského hlavního trenéra čeká Miloše Říhu mladšího v neděli 18. prosince. A hned proti odvěkému rivalovi ze Vsetína.

„Ten zápas je svátek pro celé město i kraj. Doufám, že nás fanoušci přijdou podpořit v co největším počtu a že si je opět získáme na naši stranu. Na ledě musíme nechat úplně všechno, půjdeme do toho společně,“ praví zkušený trenér.

„Znám tu spoustu lidí, táta tady v devadesátých letech začínal trenérskou kariéru."

Pro Říhu není Zlín neznámým prostředím. „Pamatuju si to tady, táta tady v devadesátých letech začínal na pozici asistenta svou trenérskou kariéru. Znám tu spoustu lidí, je tady specifické prostředí, které dýchne na každého. Tohle jsou každopádně vzpomínky, my teď začínáme úplně novou cestu,“ líčí ve videu na zlínských sociálních sítích.

„Zlín má krásnou historii, my budeme dělat maximum pro to, abychom na ni navázali,“ dodává Miloš Říha mladší.

Miloš Říha mladší

Miloš Říha mladší | Foto: beranizlin.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz