Čeng skóroval, Číňané ale ve 2. lize opět vysoko prohráli

Foto: kozel83.rajce.idnes.cz

Čínský tým China Golden Dragon, který se v Česku připravuje na domácí olympijské hry, v dohrávce 3. kola druholigové skupiny Střed schytal další debakl.

HokejkaTV

České Budějovice se během jedenácti minut dostaly do vedení 0:3 a nakonec vyhrály 1:8. Vidět byly i dvě bývalé extraligové hvězdy: Tomáš Vak (1+1) se Štěpánem Hřebejkem (2+0).

Prvním čínským hráčem, který dal v této druholigové sezoně gól, byl Čeng Ming-Ťü. Číňané každopádně dál čekají na první body: zatím prohráli 0:7 s Táborem, 0:10 s Kolínem, 1:11 s Příbramí a teď 1:8 s David Servisem.

Dohrávka 3. kola druholigové skupiny Střed

CHINA GOLDEN DRAGON – HC DAVID SERVIS ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:8 (0:4, 1:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 31. Čeng (Siang, Jao) – 1. J. Marek (Pecka), 4. Ferebauer (Tejko), 11. Vak, 15. Hřebejk (Pecka, Marek), 37. Kříž (Kronus, Svach), 46. Tejko, 52. Hřebejk (Kohút, Dudáček), 53. Matys (Beránek, Vak).
Rozhodčí: Horňáček – Svoboda, Horažďovský.
Diváci: 40.
China Golden Dragon: Wang – J. Wang, Jao, Čchang, Chan, Siao-tung Wang, Si-chan Wang, J. Kučera – Husarik, Siang, Ch. Li, Chou, Jen, M. Kučera, Čeng, M. Li, Čang, Ma.
HC David Servis České Budějovice: V. Marek – Svach, Dudáček, Škopek, Kohút, Krtek, Kříž – Kubeš, Ferebauer, Kronus, J. Marek, Matys, Beránek, Hřebejk, Schmidmayer, Pecka, Tejko, Vak.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz