Černý scénář potvrzen. Kometa má 22 pozitivních

Foto: hc-kometa.cz

Brněnští hokejisté musí do karantény. Potvrdilo se totiž, že mnoho členů A-týmu má virové onemocnění covid-19.

Fanshop národního týmu

„Bohužel z testů vyplynulo, že celkem 22 lidí z klubu je pozitivních," potvrdil na brněnském webu trenér Libor Zábranský. „Týká se to nejen hráčů, ale i členů realizačního týmu a také zaměstnanců."

Je zřejmé, že Brno bude muset odložit nejbližší extraligová utkání. „Další kroky budeme konzultovat s krajskou hygienickou stanicí," dodal Zábranský.

„Další kroky budeme konzultovat s krajskou hygienickou stanicí."

Podezření, že by v brněnské kabině mohl řádit covid-19, bylo už v noci ze čtvrtka na pátek, kdy mělo několik hráčů vysoké teploty. 

Kometa proto narychlo odložila úvodní zápas Tipsport extraligy proti Třinci.

Bohužel neodehraje ani nedělní utkání s Litvínovem, pravděpodobně se bude hledat nový termín i pro následující zápasy Českými Budějovicemi (25. září), Mladou Boleslaví (27. září) a Vítkovicemi (29. září). Ostatně Ostravané jsou aktuálně také v karanténě.

Soupiska HC Kometa Brno

Brankáři: Pavel Jekel, Ondřej Kacetl, Lukáš Klimeš, Karel Vejmelka.

Obránci: Tomáš Bartejs, Ralfs Freibergs, Michal Gulaši, Ondřej Němec, Filip Pyrochta, Stanislav Svozil, Jakub Zbořil, Lukáš Zukal.

Útočníci: Petr Holík, Lukáš Horký, Jakub Klepiš, Michal Kunc, Silvester Kusko, Peter Mueller, Karel Plášek, Daniel Rákos, Peter Schneider, Vojtěch Střondala, Matěj Svoboda, Tomáš Šoustal, Jakub Valský, Tomáš Vincour, Martin Zaťovič, Jakub Brabenec.

Foto: Roman Kantor, hc-kometa.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz