Česká soupiska má už 24 jmen, trenéři dopíší další dva hráče

Foto: Aleš Krecl, Český hokej

15. května 2019, 12:59

Adam Bagar

(BRATISLAVA, od našeho zpravodaje) Soupiska českého národního týmu se před soubojem s Lotyšskem rozroste o další dvě jména, trenéři tak mají k dispozici už 24 hráčů.

partneři českého hokeje

„Dopíšeme obránce Petra Zámorského a útočníka Radka Faksu," informoval po středečním tréninku asistent trenéra českého národního týmu Robert Reichel.

Češi budou mít na soupisce už 24 hráčů. „Zbývá nám jedno místo, do čtvrtka, pátku chceme mít už kompletní mužstvo," dodal někdejší reprezentační útočník.

David Tomášek sice netrénoval, ale je stále s týmem. Rozhodne se právě mezi ním a Milanem Gulašem, který už naopak trénoval s českým národním týmem.

„Každý den je lepší, teď už absolvoval trénink tak, jak měl. Ale potřebuje ještě tak jeden dva tréninky, aby mohl nastoupit," zakončil jeden z Říhových pomocníků.

Soupiska českého týmu na MS

Brankáři:
Patrik Bartošák, Pavel Francouz, Šimon Hrubec.

Obránci:
Radko Gudas, Filip Hronek, Jan Kolář, Michal Moravčík, David Musil, Jan Rutta, David Sklenička, Petr Zámorský.

Útočníci:
Radek Faksa, Michael Frolík, Filip Chytil, Dmitrij Jaškin, Jan Kovář, Dominik Kubalík, Ondřej Palát, Michal Řepík, Dominik Simon, Jakub Voráček, Jakub Vrána, Hynek Zohorna, Tomáš Zohorna.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz