České Budějovice poslaly Vlčka do Písku, porušil životosprávu

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

Patřil k nejpříjemnějším překvapením sezony, hlavně v jejím úvodu měl skvělou formu a nastupoval vedle ligové hvězdy Václava Nedorosta. Jenže teď Filip Vlček míří do druhé ligy.

partneři českého hokeje

„Filipa jsme se rozhodli poslat do Písku, protože porušil jasně daná pravidla, která v týmu máme. Na jak dlouho to bude, to záleží hlavně na něm samotném," uvedl pro hcmotor.cz trenér Antonín Stavjaňa.

Čtyřiadvacetiletý Vlček odehrál v letošní prvoligové sezoně devět zápasů s bilancí 4+3. Z jeho spoluhráčů byli produktivnější pouze Václav Nedorost, Zdeněk Kutlák a Miloslav Čermák.

Z Českých Budějovic dočasně odchází také juniorský reprezentant Ondřej Kachyňa, který se nevešel do základní sestavy a v rámci reprezentačního projektu Dukla bude minimálně měsíc hostovat v Litoměřicích.

Aktuální kádr ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři: Petr Kváča, David Gába, Ondřej Bláha, David Honzík (stř. starty Sparta).

Obránci: Mitchell Fillman, Filip Novák, Zdeněk Kutlák, Ján Mucha, Žiga Pavlin, Pavel Pýcha, Roman Vráblík, Patrik Marcel.

Útočníci: Timothy Crowder, Miloslav Čermák, Jakub Doktor, Vlastimil Dostálek, Peter Galamboš, Martin Heřman, Jakub Káník, Lukáš Květoň, Václav Nedorost, Martin Novák, Rok Pajić, Ondřej Šulek, Matěj Toman, Jan Bárta.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz