Chalupa v Chicagu končí! Vrátí se do extraligy?

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

13. října 11:41

Adam Bagar

Útočník Matěj Chalupa se v Chicagu předčasně loučí. S Blackhawks vloni podepsal dvouletou smlouvu, která má být nyní ukončena.

Fanshop národního týmu

Klub prozatím českého útočníka umístil na listinu volných hráčů, a pokud si jej z ní žádný z konkurenčních klubů NHL nevybere, v organizaci Blackhawks se oficiálně rozloučí.

„Dohodli jsme se, že smlouva bude ukončena,“ řekl pro ČTK hráčův zástupce Aleš Volek ze společnosti Alvo Sports s tím, že o dalším angažmá se bude jednat v příštích dnech.

23letému útočníkovi se nepodařilo prosadit do NHL, šanci nedostal ani v přípravě na nový ročník. V uplynulé sezoně zapsal 27 startů a sedm bodů (4+3) na farmě v Rockfordu.

Vrátí se nyní na česká kluziště? V extralize už odehrál 134 zápasů s bilancí 41 bodů za 11 branek a 30 nahrávek. Většinu z nich zapsal v Hradci Králové, krátce působil i v Plzni.

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz