Cheb udržel Kašpara nebo Trapla. Loučí se ale útočná opora

Foto: Markéta Křížová, bkhb.cz

Za druholigový Cheb nebudou v příští sezoně nastupovat obránce Patrik Michálek ani útočník Michael Čejka. Pokračují naopak brankář Jakub Kašpar nebo forvard Martin Trapl.

Fanshop národního týmu

Cheb v sobotu oznámil přestupovou pecku: v příští sezoně by za něj měl nastupovat Václav Skuhravý. Předběžná dohoda už je, otázkou však zůstává časové vytížení extraligové ikony.

Západočeský celek zároveň představil další novinky z kádru.

Po nováčkovské sezoně, která byla pro Stadion vinou koronaviru hodně krátká, tým opouští dvojice známých jmen. Zadák Patrik Michálek v týmu končí z osobních důvodů, přednost musí dostat civilní zaměstnání.

Na nové smlouvě se potom s Chebem nedohodl produktivní útočník Michael Čejka. Kde nyní bude působit, zatím není známo.

Na soupisce pro příští sezonu nenajdete také mladíčka Daniela Černého.

V tvořícím se kádru naopak nebude chybět brankář Jakub Kašpar, který loňskou sezonu dokončil o patro výš v Porubě. 

Nový kontrakt se Stadionem podepsali i dva útoční tahouni: Martin Trapl s Jaroslavem Vašíčkem patřili v loňské zkrácené sezoně mezi tři nejčastěji bodující hráče Chebu.

Z obránců na příští sezonu je potom potvrzený Petr Kořán.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz