Chomutov jednal se Znojmem, k dohodě nedošlo. Půjde do kraje?

Foto: Kateřina Kundertová

O budoucnosti chomutovského hokeje se rozhodne v průběhu příštího týdne. Varianta případné výměny licencí s druholigovým Znojmem nicméně padla.

Chance liga na Hokejka TV

„Poté, co proběhlo médii, že jednáme se Znojmem o licenci, jsme se s vedením Orlů spojili, ale nenašli jsme řešení, které by vyhovovalo oběma stranám,“ říká na chomutovských stránkách předseda výkonného výboru Daniel Badinka.

Ohledně A-týmu tak zůstávají ve hře už jen dvě varianty: pokračování v Chance lize, nebo přihlášení do ústecké krajské ligy.

Na podporu klubu už přispěchali fanoušci, kteří mezi sebou vybrali přes 220 tisíc korun. „Velice si toho vážíme, ale chceme být otevření v tom, že existuje možnost, že i přes tuto velkou podporu se nám Chance ligu ve městě nepodaří udržet,“ upozorňuje Badinka.

„Chci však všechny, kteří nás prostřednictvím Patriota podpořili, ubezpečit, že peníze z transparentního účtu případně pomohou mládežníkům k ještě lepším podmínkám,“ uvedl Badinka pro piratichomutov.cz.

Situace zůstává složitá, klub tíží dluhy z minulosti a už vůbec nepomohla krize spojená s pandemií koronaviru. „Ještě pořád nic nevzdáváme a stále hledáme cesty, jak pokračovat v Chance lize. Jasno bude na konci příštího týdne,“ oznámil Badinka.

Foto: Kateřina Kundertová

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz