Chomutov odtajnil plán přípravy: čeká ho i bitva proti Dacjukovi!

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Pár hodin poté, co Piráti představili nové majitele, oznámili i konečný rozpis přípravných utkání. A fanoušci se mají na co (a hlavně na koho) těšit!

Nový fanshop

Noví šéfové chomutovského klubu pro tuto sezonu stanovili dva cíle: finanční stabilizaci a zároveň boj o postup do extraligy (viz tento článek). A tahle příprava schopnosti Pirátů skutečně prověří. 

Tahákem číslo jedna bude domácí utkání proti Jekatěrinburgu, který se na blížící se sezonu KHL připravuje právě v Česku. Za Avtomobilist chytá reprezentační gólman Jakub Kovář a hlavní hvězdou je legendární Pavel Dacjuk, který přišel do rodného Jekatěrinburgu ukončit veleúspěšnou kariéru.

Tím ale výčet zajímavých jmen nekončí, na jekatěrinburské soupisce jsou dále Nikita Trjamkin, Nigel Dawes, Anatolij Golyšev, Peter Holland, Dan Sexton nebo Geoff Platt.

Dalším ruským soupeřem, kterého Piráti v srpnu vyzvou, bude Novosibirsk. Nováčka Chance ligy tak v létě čekají hned dva souboje s týmy z KHL! Za Novosibirsk můžou nastoupit třeba finský gólman Harri Säteri, jeho krajan Juuso Puustinen nebo tvořivý americký bek Sam Lofquist.

Zajímavou konfrontací bude i souboj s Fischtownem, účastníkem nejvyšší německé soutěže. V jeho kádru najdete třeba Tomáše Pöpperleho, Stanislava Dietze nebo Dominika Uhra.

Přípravné zápasy Pirátů Chomutov

30. července – Jekatěrinburg KHL (D)
1. srpna – Ústí nad Labem (D)
9. srpna – Fischtown DEL (D)
13. srpna – Litoměřice (V)
15. srpna – Novosibirsk KHL (D)
20. srpna – Kadaň (D)
22. srpna – Litoměřice (D)
29. srpna – Slavia (V)
5. září – Kadaň (V)

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz