Chomutov opouští jeden z nejvěrnějších Pirátů, Mrázek míří do Vítkovic

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Před sezonou 2011-12 přišel do Chomutova, Jaroslav Mrázek se posléze stal jedním ze služebně nejstarších Pirátů. Teď ovšem zkušený obránce zvedá kotvy, z kádru posledního týmu Tipsport extraligy míří do Vítkovic.

Chance liga na Hokejka TV

Bývalý juniorský reprezentant a účastník MS osmnáctiletých 2004 či světového šampionátu dvacítek o dva roky později mění extraligové kluby po dlouhých letech. Odchovanec jihočeského hokeje v minulosti hrál nejvyšší soutěž za Spartu, Kladno, Znojmo či v ročníku 2007-08 za Vítkovice.

Teď se dvaatřicetiletý rodák z Milevska vydává po víc než deseti letech stejným směrem. Představitelé vítkovického klubu před několika dny uskutečnili výměnu se Spartou, Erica de la Roseho nahradil ve vítkovické šatně Blaž Gregorc. Nyní generální manažer a hlavní kouč Jakub Petr angažoval důrazného Jaroslava Mrázka.

„Nejedná se o nějakou krátkodobou výpomoc, Mrázek u nás bude působit do konce sezony. K týmu se Jarda připojil už ve čtvrtek ráno a administrativně je vše vyřízeno tak, aby mohl hrát už v pátečním kole,“ řekl webu vítkovického klubu Jakub Petr.

Foto: Petr Kozelek

Ostřílený zadák zatím v letošní sezoně sehrál 14 extraligových utkání a zapsal v nich dvě nahrávky. Během kariéry strávil dva roky v kanadské juniorce, kde nastupoval za Toronto St. Michael´s Majors. Později už jinde za hranicemi nepůsobil. Letos zahájil osmou sezonu ve službách Pirátů, z Chomutova v nedávné minulosti vypomáhal také prvoligovým celkům Kadani a Kladnu.

„Jarda toho v Chomutově odehrál hodně, za což si zaslouží velké poděkování. Teď jsme se ale dohodli na ukončení spolupráce s tím, že odchází do Vítkovic. Budeme se na trhu poohlížet po jiném obránci, prostor můžou dostat i naši mladí beci,“ uvedl na webu Pirátů hlavní kouč a sportovní manažer Vladimír Růžička.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz