Chomutov platí za pyrotechniku. Pokuta i pro kustoda Ústí

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Disciplinární komise Českého hokeje potrestala chomutovský klub za chování jeho fanoušků při utkání 4. kola Chance ligy v Kadani (18. září).

HokejkaTV

Příznivci Pirátů totiž na stadionu po zápase odpálili pyrotechniku. Rozhodčí do zápisu uvedli, že se jednalo o dvě červené světlice a o jeden dělobuch.

I proto, že se ze strany chomutovských fanoušků jednalo o první prohřešek v sezoně, je pokuta na nižší úrovni. Severočeši musí zaplatit pět tisíc korun a k tomu další tisícovku jako správní poplatek.

Disciplinární komise se minulý týden zabývala i situací po skončení zápasu mezi Ústím nad Labem a Havířovem, který se hrál 29. září. 

Slovan tehdy prohrál s AZetem 2:3 po prodloužení. Po konci utkání pak domácí kustod Vladimír Brož starší slovně napadl rozhodčí.

Štěpán Souček s Janem Huclem do zápisu o utkání uvedli: „Při odchodu do šatny jsme byli častováni vulgárními výrazy ze strany kustoda domácího týmu. Cituji: „Čůr*** zamrd***, na tebe si počkám, dnes odsud zdravej neodejdeš.“

Trest pro Brože? Pokuta pět tisíc korun.

Vladimír Brož starší se synem Vladimírem. Nyní jsou spolu oba v Ústí.

Vladimír Brož starší se synem Vladimírem. Nyní jsou spolu oba v Ústí. | Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz