Chomutovský kádr čítá už čtrnáct jmen, pokračuje i Petrásek

Foto: piratichomutov.cz

Tři brankáři, osm obránců a šest útočníků. Tolik jmen už čítá soupiska Chomutova, který se na podzim po čtyřech letech vrátí do Chance ligy.

K již dříve oznámeným hráčům Piráti nově potvrdili pokračování další šestice jmen. Zůstává brankář Richard Běhula, počítá se také se zkušeným Michaelem Petráskem. „S Michaelem jsme domluvení, že v přípravě musí ukázat, že je zdravý a připravený na zápasovou zátěž,“ uvedl na chomutovském webu manažer Jiří Sochor.

„S Michaelem Petráskem jsme domluvení, že v přípravě musí ukázat, že je zdravý a připravený na zápasovou zátěž.“

Roční smlouvy uzavřeli v Chomutově obránci Jakub Březák, Vít Seemann, Jakub Váchal a útočník Tomáš Koblížek.

Podobně jako Petrásek se o místo v prvoligovém kádru pokusí zabojovat zkušený forvard František Mála. „Jeho výkony v play off byly tak dobré, že si tuhle šanci jednoznačně zaslouží. Ve finále s Havířovem patřil rozhodně k lepším hráčům v naší sestavě,“ popisuje Sochor.

První ligu si naopak na severu Čech nezahrají bek Richard Záruba ani útočníci Jakub Veselý s Jakubem Zajíčkem. „Doufám, že naše cesty se nemusí rozejít nadobro. Chceme všechny tři sledovat v jejich nových angažmá, se kterými jsme připraveni jim i pomoct – s tím, že by měli otevřenou cestu zpět k Pirátům," líčí Sochor na webu piratichomutov.cz.

První zveřejněnou posilou je odchovanec Štěpán Němec, jenž naposledy působil v Kolíně. „Jde o mladého perspektivního obránce, který u nás hrál na jaře 2023 v play off velmi dobře. Navíc je to Chomutovák, takže pro nás byl jasnou volbou. Taky je to pravák s tvrdou střelou, který nám chyběl,“ uvedl hlavní kouč Martin Pešout.

Tvořící se kádr Pirátů Chomutov

Brankáři: Martin Altrichter, Richard Běhula, Michael Petrásek.

Obránci: Jakub Březák, Filip Eliáš, Radek Havel, Patrik Kadeřávek, Vít Seemann, Petr Ulrych, Jakub Váchal, Štěpán Němec.

Útočníci: Petr Eret, Tomáš Koblížek, František Mála, Jan Svoboda, Tadeáš Svoboda, Martin Tůma.

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz