Čtyři kluby 2. ligy mají podezření na koronavirus, odkládají zápasy

Foto: Facebook HC Příbram

Druholigové utkání mezi Příbramí a Kobrou Praha se už podruhé odkládá – v kabině domácích hokejistů mají podezření na koronavirus. Stejný problém hlásí také v Táboře, ve Dvoře Králové nad Labem a ve Valašském Meziříčí.

Fanshop národního týmu

Dohrávka druhého kola mezi Příbramí a Kobrou se měla sehrát dnes od 18 hodin, ale už podruhé se pro zápas musí hledat náhradní termín.

„V kabině A-týmu je podezření na výskyt nemoci Covid 19,“ informoval příbramský klub s tím, že odkládá rovněž duely s Táborem a Pískem.

Nejbližší utkání se odkládají také v Táboře. „Smutná zpráva postihla i nás. V týmu máme podezření na Covid-19,“ uvedlo tamní vedení klubu.

Hrát ve středu nebude ani Dvůr Králové v Hronově. „Středeční zápas byl zrušen pro podezření na covid-19 v týmu Dvora,“ informovaly kluby.

Aby těch změn nebylo málo, přesouvá se i duel Opavy s Valašským Meziříčím. „V týmu se objevilo podezření na koronavirus,“ oznámili Bobři.

Hrát se ve středu nebude ani zápas Mostu s Bílinou, problémy mají oba celky. A od pátku je mimo hru také Písek, jenž ruší i duel s Chebem.

Nejbližší program druhé ligy

Středa 7. října – 6. kolo:

Skupina Sever:
18:00 HC Vlci Jablonec nad Nisou – HC Děčín
18:00 HC Trutnov – BK Nová Paka

Utkání MOSTEČTÍ LVI – HC Draci Bílina bylo odloženo.
Utkání HC Wikov Hronov – HC Rodos Dvůr Králové bylo odloženo.

Skupina Jih:
18:00 HC Kobra Praha – BK Havlíčkův Brod
19:00 HC Řisuty – SHC Klatovy

Utkání HC Tábor – HC Příbram bylo odloženo.
Utkání IHC Králové Písek – HC Stadion Cheb bylo odloženo.

Skupina Východ:
18:00 HHK Velké Meziříčí – SHK Hodonín
18:00 HC ISMM Kopřivnice – HC Nový Jičín

Utkání SKLH Žďár nad Sázavou – Aqotec Orli Znojmo bylo odloženo na 7.11.
Utkání HK Opava – HC Bobři Valašské Meziříčí bylo odloženo.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz