Ďaloga schytal ránu pukem do tváře, zahraje si ještě na MS?

Foto: iltalehti.fi

12. května 9:52

Adam Bagar

(KOŠICE, od našeho zpravodaje) Slováci ve druhém vystoupení na domácím šampionátu podlehli Finsku 2:4, během druhé třetiny navíc přišli o zkušeného obránce Marka Ďalogu.

HokejkaTV

K nepříjemnému zranění došlo v čase 34:09, kdy napřáhl člen elitního finského útoku Toni Rajala. Marek Ďaloga schytal tvrdou ránu přímo do obličeje, skácel se k ledu. Hlavní sudí hned přerušili hru a jasným gestem volali o lékařskou pomoc.

Tohle muselo pořádně bolet, na ledě se dokonce objevila krvavá louže. Slovenský obránce nakonec při potlesku zaplněné Steel arény opouštěl hokejové jeviště za doprovodu lékaře, který jej s podezřením na otřes mozku poslal do nemocnice.

Tam musel podstoupit blíže nespecifikovaný zákrok a nad jeho dalšími starty na turnaji visí otazník. „Marek utrpěl zranění v oblasti tváře. O jeho dalším působení na MS rozhodneme v nejbližších dnech,“ uvedl lékař národního týmu Ján Grauzel.

Puk trefil také Černáka, má pět stehů

Ďaloga nebyl jediným Slovákem, kterého nešťastně trefil puk. Bek Erik Černák sice dohrál, ale mezi novináře přišel s nateklým horním rtem. „Trefil mě odražený puk, mám tam asi pět stehů,“ informoval Černák po slovenské porážce 2:4 s Finy.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz