Další důležitý podpis pro Sokolov. Udržel i svého nejlepšího střelce

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Po Tomáši Rohanovi, Petru Přindišovi a Tomáši Vracovském si sokolovské vedení pojistilo minimálně na další rok také služby střelce Marka Švece. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

28letý útočník má za sebou bodově nejlepší sezonu dosavadní seniorské kariéry, v 56 utkáních se blýskl 17 brankami a 16 nahrávkami. Víc bodů v Baníku nasbírali jen Tomáš Vracovský, Matěj Zadražil a Jaromír Kverka, s nímž společně ovládl týmovou tabulku střelců.

Pálit ostrými bude dál v Sokolově. „Mám to blízko domovu a jsem tady spokojený. Navíc se to tady hrozně zvedlo a myslím, že se to zvedne ještě víc,“ pochvaluje si Marek Švec pokračování v Baníku, kterému před rokem pomohl k návratu do druhé nejvyšší soutěže.

V ní patřil k oporám sokolovského týmu, jenž sázel na skvělou partu. Přesto nakonec uzavíral šestnáctičlennou tabulku Chance ligy. „V uplynulém ročníku tady byla výborná parta, musíme ji udržet a jít dál. Loňskou sezonu hodit za hlavu a makat,“ má jasno Švec.

Ten už vyhlíží začátek přípravy na další sezonu. „Už se těším, až vypukne letní příprava. Zatím cvičím sám, nebo s Kubou Flekem z Karlových Varů. Ale takhle to není úplně ideální, takže se na letní přípravu fakt těším,“ přiznává odchovanec karlovarského hokeje.

„Už se těším, až vypukne letní příprava. Zatím cvičím sám, nebo s Kubou Flekem z Karlových Varů. Ale takhle to není úplně ideální.“

V sokolovském dresu přidá už šestou sezonu. Do klubu se vrátil v roce 2018 po třech letech strávených v Třebíči a Prostějově. Celkem už odehrál 184 prvoligových utkání a nasbíral v nich 64 bodů (30+34), o patro níž pak přidal dalších 115 startů při bilanci 33+39.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz