Další důležitý podpis! Ruská věž přesvědčila a zůstává v Dynamu

Foto: hcdynamo.cz

Ruský obránce Stěpan Zacharčuk pokračuje v extralize, v Dynamu se dohodl na prodloužení spolupráce do konce ročníku 2020/2021. Pardubický klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Jsme velice rádi, že se nám podařilo udržet další důležitý článek naší obrany, který výrazně pomohl v závěru uplynulé sezony,” hlásí člen představenstva klubu Dušan Salfický k podpisu ruského hokejisty, jenž přišel do Pardubic na konci ledna z Nižněkamsku.

Zacharčuk stihl v Dynamu odehrát 12 utkání, blýskl se v nich šesti body za jednu branku a pět nahrávek, sedmi kladnými body v bilanci účasti na ledě při vstřelených a obdržených gólech, ale i důrazem. Jistě pamatujete, jak sestřelil Kanaďana Chrise Langkowa.

„Stěpan prokázal po příchodu do Pardubic své kvality. Je to velice zkušený obránce s velkým herním přehledem a tvrdou střelou,” těší Salfického. Dynamo bude na ruskou věž, která měří 194 centimetrů a váží 104 kilogramů, spoléhat také v nadcházející sezoně.

„Těším se na novou sezonu, na skvělé fanoušky a skvělé město,“ vzkazuje vítěz Gagarinova poháru z roku 2010 s Kazaní. V KHL odehrál celkem 520 zápasů, působil i v Toljatti, Nižném Novgorodu, Vladivostoku a už zmíněném Nižněkamsku, kde byl kapitánem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz