Další nová smlouva v Přerově. Zubři udrželi jednu z opor defenzivy

Foto: Hana Řezníčková, hokejprerov.cz

Další novou smlouvu hlásí prvoligový Přerov. V kádru Zubrů nadále zůstává Mikuláš Zbořil, jeden z pilířů defenzivy týmu se dohodl na spolupráci i pro ročník 2020-21. Vedení klubu o tom informuje na svém webu.

partneři českého hokeje

Uplynulá sezona se Mikuláši Zbořilovi vydařila. V Chance lize byl téměř u čtyřiceti vstřelených branek Zubrů, předváděl trvale kvalitní výkony. V 55 zápasech si v dresu Přerova připsal čtyři góly a 16 nahrávek.

Pětadvacetiletý přerovský rodák se představil také krátce mezi mantinely nejvyšší soutěže, na 18 startů za Zlín v předchozím obdobím tentokrát u Beranů navázal jedním duelem.

V Přerově si Zbořil vytvořil osobní maximum produktivity za sezonu. Přiznává, že původně zvažoval, jestli za angažmá nevyrazit jinam. „S agentem jsme řešili i jiné nabídky, ale vzhledem k těžké situaci, která teď kvůli koronaviru je, jsme se nakonec s manažerem Pavlem Hanákem dohodli na nové roční smlouvě. V Přerově jsem vyrůstal a mám tady rodinu i přítelkyni, takže jsem za to rád, že budu doma dál pokračovat," uvedl na klubovém webu.

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Zbořil plnil u Zubrů roli asistenta kapitána, jeho setrvání je pro klub důležitou zprávou. „Miky se vypracoval v jednoho z lídrů týmu. Je naším odchovancem a je pro nás důležité, že zůstává. Našli jsme společnou řeč, i když zájem o něj byl i jinde. Měl by jednoznačně navázat na povedené sezony a pomoci týmu k dobrým výsledkům," řekl na stránkách klubu sportovní manažer Pavel Hanák.

Absolvent Vysoké školy logistiky v Přerově se těší na další sezonu v mateřském klubu, u Zubrů si vybojoval stabilní pozici. V Chance lize dosud celkově sehrál 207 střetnutí, zaznamenal 11 branek a 41 nahrávku. Kromě Přerova a extraligového Zlína před časem okusil rovněž druhou ligu v Novém Jičíně, Technice Brno a ve Valašském Meziříčí.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz